Pokaż nam swój piękny ogród!

Pokaż nam swój piękny ogród!

KONKURSY Ruszamy z nowym konkursem na wakacje. Chcemy na naszych łamach pokazać Wasze piękne ogrody i balkony. Dla autorów najpiękniejszych kompozycji przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody.

Wiemy, jak ważne dla wielu z Państwa jest pielęgnowanie ogrodu lub kwiatów na balkonie. Poświęcacie temu bardzo dużo czasu, a efekty cieszą oko bliskich i sąsiadów. Chcemy pokazać je także na naszych łamach.

Ogłaszamy więc Plebiscyt Czytelników „Najpiękniejszy Ogród i Balkon 2021”, w ramach którego publikować będziemy nadesłane przez naszych czytelników zdjęcia swoich cudownych ogrodów lub balkonów. Na zdjęcia czekamy pod adresem kontakt@podlasianin.com.pl do niedzieli 25 lipca. W mailu prosimy napisać imię, nazwisko, adres i numer telefonu. Publikację zdjęć rozpoczniemy w wydaniu z 27 lipca. Wtedy też rozpocznie się głosowanie na kuponach z gazety. Na zwycięzców czekają nagrody.

Honorowy patronat nad plebiscytem objął prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk. Nagrody ufundowali spółka miejska Zieleń (trzy vouchery na zakup roślin za 100 zł) oraz firma Sas Jaworscy. O terminie i formie ogłoszenia wyników poinformujemy wkrótce.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: