Piksel z sukcesami na ogólnopolskim konkursie

Piksel z sukcesami na ogólnopolskim konkursie
fot. Piksel

BIAŁA PODLASKA Młodzi artyści z Pracowni Grafiki Komputerowej„Piksel”  z sukcesami na XXI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Franciszki Arnsztajnowej” pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.

27 kwietnia w Muzeum Narodowym w Lublinie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. Zanim to jednak nastąpiło komisja oceniła 254 prace plastyczne, nadesłane z 7 województw i postanowiła przyznać 21 równorzędnych nagród w czterech grupach wiekowych oraz 19 wyróżnień. Ponadto Komisja zakwalifikowała do udziału w wystawie pokonkursowej 64 prace.

W gronie wyróżnionych z Bialskiego Centrum Kultury znaleźli się: Aleksander Geresz, Paulina Borowska i Wiktor Skoczeń. Natomiast kwalifikację do wystawy pokonkursowej otrzymali: Władysław Misiołek, Zuzanna Rudzka, Łucja Reluga, Lilianna Rudzka, Sebastian Kordaczuk, Zuzanna Sowa, Jakub Kordaczuk.

Pracownię  „Piksel” podczas uroczystej gali w Lublinie reprezentował Aleksander Geresz. Opiekę nad przygotowaniem pikselowych artystów do konkursu sprawowała Lilla Wielgan-Michaluk.

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: