Piknik rodzinny w Terespolu

Piknik rodzinny w Terespolu
fot. archiwum

W Terespolu 5 czerwca (niedziela) na terenie rekreacyjnym “Konowica” odbędzie się piknik “Rodzina Razem”. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, ale i dla starszych.

 

W programie: od 10:30 Turniej Tenisa uczniów klas IV-VI na korcie tenisowym, następnie Turniej Piłki Nożnej uczniów klas 0,1,2 szkoły podstawowej na stadionie miejskim, od 13 ma rozpocząć się zwiedzanie budynku Centrum Kultury i Rekreacji oraz otwarcie wystawy “Sztuka  Piksela” Lilianny i Zuzanny Rudzkich.

O 14 ma rozpocząć się piknik od otwarcia wesołego miasteczka (Buffo, bezpłatne), godzinę później zacznie się moc atrakcji, a w nich: występy taneczne sekcji zespoły Flesz Dance Company, występy wokalne uczniów z SP nr 1, warsztaty plastyczne (malowanie twarzy, tatuaże i warkoczyki), ogródek kuglarski teatru “Antidotum”, program profilaktyczny “Cukierki”, pokaz wozu strażackiego OSP Terespol oraz “oprowadzanki” na koniu.

W sobotę 4 czerwca o godz. 10 odbędzie się wydarzenie towarzyszące – Turniej Szachowy z Okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w budynku Centrum Kultury i Rekreacji, organizowany przez Klub Szachowy MOK DEBIUT Terespol.

 

 

 

Oliwia Harmider

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy