Pierwsze zachorowanie w powiecie

Pierwsze zachorowanie w powiecie

fot. archiwum

BIAŁA PODLASKA - Obecnie w Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym WSzS w Białej Podlaskiej znajdują się cztery osoby z podejrzeniem koronawirusa. W szpitalu jest hospitalizowanych sześć osób z wynikiem pozytywnym - podała 24 kwietnia rzecznik Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego.

 

A jak wygląda sytuacja na terenie województwa lubelskiego? Agnieszka Strzępka, rzecznik wojewody lubelskiego poinformowała 24 kwietnia rano, że mamy sześć nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

 

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą m.in. kobiety w wieku powyżej 61 lat z powiatu bialskiego. Ponadto dotyczą mężczyzny w wieku powyżej 61 lat z powiatu puławskiego, kobiety w wieku powyżej 61 lat z powiatu zamojskiego,  mężczyzny w przedziale wieku 41-60 lat z Lublina, kobiety w wieku powyżej 61 lat (dane zostaną uzupełnione), mężczyzny w wieku powyżej 61 lat z Lublina.

 

Na dzień 24 kwietnia na godz. 10.00 na terenie województwa lubelskiego odnotowano w sumie 341 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, w tym 10 osób zmarłych i 130 ozdrowieńców.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy