Paweł Domagała wystąpi w Białej Podlaskiej

Paweł Domagała wystąpi w Białej Podlaskiej
fot. nadesłane

BIAŁA PODLASKA Już 4 lipca w Białej Podlaskiej wystąpi wokalista Paweł Domagała. Jego koncert zostanie zorganizowany w ramach „Wracaj Tour 2021”. Początek o godz. 20 w bialskim amfiteatrze.

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. Od kilku lat z powodzeniem realizuje także pasję, która jest mu bliska od dzieciństwa – muzykę. Dzięki temu możemy zobaczyć go nie tylko na deskach teatralnych czy szklanym ekranie, ale również na kolejnych koncertach.

Paweł Domagała przebojem „Jestem tego wart” wdarł się na polską scenę muzyczną. Po sukcesie płyt „Opowiem Ci o mnie” i „1984” oraz wielu wyprzedanych koncertach po raz kolejny przychodzi do nas z dużą porcją wzruszeń i dobrej energii.

„Wracaj” – trzecia płyta Pawła Domagały i nowa trasa koncertowa. To już trzeci album stworzony wspólnie z Łukaszem Borowieckim. Muzycy zgodnie określają go jako „powrót/przełom”.  – To walka o to, co w nas najpiękniejsze. Między innymi powrót do młodzieńczej bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez niepotrzebnych kompromisów ze światem” – opowiada Domagała.

Na płycie usłyszeć możemy m.in. wpływy takich gatunków jak folk czy country, co gwarantuje nam niepowtarzalną atmosferę na koncertach. A jeśli chodzi o występy na żywo – Paweł Domagała i jego zespół są od tego specjalistami, co udowodnili już nieraz!

Bilety na koncerty Pawła Domagały dostępne są w cenie: 70 zł i 100 zł.

Miejsca sprzedaży: http://www.adria-art.pl

Organizator Adria Art | adria-art.pl.

Dla naszych czytelników mamy 2 podwójne zaproszenia na występ Pawła Domagały. Pod postem na Facebooku zapowiadającym to wydarzenie wystarczy wpisać swój ulubiony utwór artysty. Wyniki zostaną opublikowane 2 lipca.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: