Ola oczaruje publiczność The Voice of Poland

Ola oczaruje publiczność The Voice of Poland

BIAŁA PODLASKA W najbliższym odcinku programu The Voice of Poland zobaczymy młodziutką wokalistkę Chwilki Olę Smerahańską. Czy uda jej się przejść do kolejnego etapu? Przekonamy się już w sobotę.

Ola swój wokal szkoli pod okiem Ireneusza Parafiniuka, a pierwsze występy przed kamerą zaliczyła jako sześciolatka występując dwukrotnie w programie Od przedszkola do Opola. Ma na swoim koncie także udział w festiwalu "Wygraj sukces" oraz liczne prezentacje podczas międzynarodowych festiwali chociażby w Rydze, Krymie i Słonecznym Brzegu, gdzie jako trio z Chwilki zdobyła wraz z Olą Olesiejuk i Julią Trojanowską Grand Prix XXII Międzynarodowego Festiwalu "My - XXI wiek" oraz II miejsce jako solistka. Potem było jeszcze pierwsze miejsce podczas festiwalu "Orfeo in Italy" we Włoszech.

Wokalistka Chwilki za swoje liczne osiągnięcia odebrała z rąk władz miasta Bialską Nagrodę Kultury im. Anny z Sanguszków Radziwiłłowej.

Olę zobaczymy już w najbliższą sobotę w programie The Voice of Poland, początek tuż po godz. 20. Zachęcamy do wspólnego kibicowania. Bialczanka występ w programie wspomina bardzo ciepło. – Towarzyszyło mi bardzo dużo emocji, stres i ekscytacja przede wszystkim przed samym występem, a później już tylko radość i satysfakcja. Stać na scenie przed tak wspaniałymi artystami siedzącymi w fotelach i publicznością, to niesamowite uczucie i jestem wdzięczna, że mogłam tego doświadczyć – zdradza "Podlasiakowi".

Nie jest to pierwszy występ Oli w programie telewizyjnym. Wraz z Pauliną Puchacz i Olą Olesiejuk wystąpiły w show Polsatu Must Be The Music, gdzie zdobyły serca jury bezbłędnie wykonując "Kukułeczkę".

(jd)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: