Odwiedziny w szpitalu znów możliwe

Odwiedziny w szpitalu znów możliwe
fot. archiwum

BIAŁA PODLASKA W związku z poprawą sytuacji epidemiologicznej związanej z pandemią wirusa SARS-CoV-2 , 1 lipca wznowione zostały odwiedziny pacjentów w oddziałach Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego. Odwiedziny odbywać się będą każdego dnia w godzinach 14-17.

na teren głównego budynku szpitala będzie możliwe tylko wejściem głównym od strony parkingu przy ul. Jana Kazimierza. Do budynku Bialskiej Onkologii wstęp wejściem głównym tego budynku, do oddziału ftyzjopulmonologii wstęp wejściem głównym do budynku CCZiF, do budynku Domowego Szpitala wstęp głównym wejściem.

Każda osoba odwiedzająca powinna być zdrowa, bez objawów infekcji (gorączka, katar, kaszel, biegunka, itp.). Podczas pobytu na terenie szpitala obowiązuje zakrywanie nosa i ust maseczką oraz dezynfekcja rąk przed wejściem i po wyjściu z oddziału. Podczas odwiedzin możliwa jest obecność jednej osoby odwiedzającej na danej sali.

Czas odwiedzin nie może przekraczać 30 minut. Przy wejściu do szpitala prowadzony jest rejestr osób odwiedzających zawierający imię, nazwisko i numer telefonu osoby odwiedzającej, imię i nazwisko odwiedzanego pacjenta oraz oddział, na którym przebywa. Dzieci poniżej 12 roku życia nie mogą odwiedzać chorych. Nie dopuszczone jest odwiedzanie pacjentów oddziału obserwacyjno-zakaźnego.

Także 1 lipca wracają zajęcia w ramach przygotowania kobiet do porodu. „Akademia narodzin” to dwie grupy, dla których zorganizowanych zostanie 6 spotkań. Więcej na stronie www.szpitalbp.pl.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: