O kawie dowiemy się prawie wszystkiego

O kawie dowiemy się prawie wszystkiego

BIAŁA PODLASKA Bialska kawiarnia CoffeeLove szykuje nie lada gratkę dla fanów kawy. O tym, na jakie sposoby można ją przyrządzić i jakie ziarna wybrać, by smakowała zgodnie z naszymi oczekiwaniami, dowiemy się na spotkaniu pod koniec lutego.

Właściciele CoffeeLove przy bialskim placu Rubina to prawdziwi pasjonaci. Na co dzień nie tylko przyrządzają kawę, ale także prowadzą sklep internetowy. Swoją wiedzą i ciekawostkami chętnie dzielą się na co dzień z klientami, a okazją do tego, by przekazać te informacje szerszemu gronu mieszkańców, będzie spotkanie zaplanowane na 29 lutego.

– Po części teoretycznej, kiedy będę dużo opowiadał, w tym ciekawostki i anegdoty, będzie część praktyczna. Spróbujemy, na czym polega różnica pomiędzy kawami zaparzonymi z różnych ziaren – zapowiada Mariusz Kuc, właściciel kawiarni i pomysłodawca Akademii Kawy CoffeeLove. – Podczas warsztatu porozmawiamy o drodze ziarna do młynka, omówimy różnice pomiędzy różnymi kawami, wpływ kawy na zdrowie. Zademonstrujemy, jak łatwo w domu zaparzyć wyśmienitą kawę, poświęcimy chwilę na różne metody przygotowania.

Spotkanie będzie bezpłatne. Kolejne na podstawowym poziomie (basic) planowane są na 19 marca i 16 kwietnia. Jest także pomysł, by przekazać wiedzę bardziej specjalistyczną, na wyższym poziomie. Podczas takich warsztatów pobierane będą niewielkie opłaty na pokrycie kosztów zużytych produktów. Dla naszych czytelników będziemy mieli wejściówki do wygrania, o czym poinformujemy w kolejnych wydaniach.

Więcej informacji na profilu facebookowym kawiarni CoffeeLove.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: