Nerwica Natręctw już w październiku

Nerwica Natręctw już w październiku

„Nerwica Natręctw”, reż. Artur Barciś – spektakl komediowy odbędzie się w auli Państwowej Szkoły Wyższej, Biała Podlaska już 17 października. Zaplanowane są 2 występy: o godz. 16  i 18.30.

Lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach w reżyserii Artura Barcisia. „Nerwica natręctw” to spektakl o tym, co może się wydarzyć, kiedy pacjenci gabinetu psychiatrycznego zaczną leczyć się nawzajem.

W poczekalni u genialnego psychiatry zawsze jest ciekawie. Jego pacjenci to osoby zmagające się z takimi problemami jak: niekontrolowane przeklinanie (choroba Tourette’a), przeliczanie wszystkiego (arytmomania), strach przed bakteriami (nozofobia), powtarzanie każdego zdania (palilalia), niemożność stanięcia na linii czy tytułowa nerwica natręctw. Już na co dzień bywa bardzo zabawnie.

A co może się wydarzyć, kiedy z powodu absencji lekarza pacjenci zaczynają leczyć się sami? Odpowiedź poznają Państwo w trakcie tego komicznego spektaklu!

Obsada:, Karolina Sawka, Jowita Budnik , Katarzyna Herman/Katarzyna Ankudowicz/Małgorzata Rudzka, Artur Barciś/Andrzej Zieliński, Zdzisław Wardejn, Rafał Królikowski.

Spektakl przewidziany jest dla widzów od 18. roku życia, trwa 105 minut, a koszt biletu to 100 zł.

Można je kupić tutaj: https://adria-art.pl/wydarzenia/1018/teatr-nerwica-natrectw

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: