Nauczyciel w roli wokalisty zespołu Metallica

Nauczyciel w roli wokalisty zespołu Metallica

BIAŁA PODLASKA W tym tygodniu poznajemy kolejną gwiazdę programu „Metamorfoza Idealna”, nad którym nasz tygodnik objął patronat. Radosław Huszał (l. 40) to nauczyciel języka angielskiego w ZSO nr 2 im. A. Mickiewicza. Wcięli się w rolę wokalisty zespołu Metallica.

Radek to rusofil, fan militariów, udzielający się w projektach muzycznych od przeszło 20 lat. Obecnie wokalista Frostbite (nu metal) oraz perkusista Wise Silent (melodic death metal). Zagrał dziesiątki koncertów w Polsce i poza jej granicami. Postanowił wziąć udział w programie, aby wspomóc cel charytatywny, dobrze się bawić, ale też wypełnić misję przybliżania młodzieży muzyki lat 90., w których to czasach ewidentnie się zatrzymał.

– Radek to wulkan energii, co na pewno dostrzeżemy na scenie. Zaprezentuje swoją interpretację Jamesa Hetfielda, wokalisty zespołu Metallica – zdradza organizator Cezary Kirczuk. – Na scenie będzie można spodziewać się przemyślanego połączenia spontanizmu, żywiołowości, ale też profesjonalizmu – dodaje Huszał.

Udział Radka w programie to gwarancja dobrej zabawy i niespodzianek. – Nasz kolejny uczestnik ma w sobie energię, moc i sceniczny luz, więc dla wielbicieli mocnego hardcorowego grania będzie to nie lada gratka – komentuje organizatorka Anna Stolarczuk.

W przypadku wygranej Radek pomoże pięcioletniej Juli Bagłaj, walczącej z mózgowym porażeniem dziecięcym, dla której pieniądze potrzebne są na intensywną rehabilitację.

Półmetek gwiazd programu „Metamorfoza idealna” za nami! Już niedługo poznamy kolejnych sześciu odważnych, którzy przejdą metamorfozę i pokażą, że pomagać każdy może.

Podczas organizacji programu zaszła pewna zmiana. Chodzi o samą nazwę. "Metamorfoza idealna" – pod taką nazwą programu bialscy artyści walczyć będą o pieniądze na cele charytatywne. – Zmiany i modyfikacje są potrzebne, aby wyeliminować ewentualne przeszkody w realizacji naszego charytatywnego przedsięwzięcia – uzupełnia Damian Trzpil, reżyser koncertu.

(jd)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: