Nauczyciel angielskiego jako Beata Kozidrak

Nauczyciel angielskiego jako Beata Kozidrak

BIAŁA PODLASKA Czas, byśmy poznali kolejną gwiazdę programu „Metamorfoza Idealna”, nad którym nasz tygodnik objął patronat. Jest nią Bartosz Prokop (l. 32), który pracuje jako nauczyciel języka angielskiego i rosyjskiego w Szkole Podstawowej nr 5. 

W swoich uczniach stara się zaszczepić chęć rozwijania pasji i pokazać, że warto spełniać marzenia. Do jego zainteresowań należą muzyka i śpiew. Od najmłodszych lat występuje na scenie. Śpiewał w wielu zespołach, a obecnie w zespole muzycznym Sway. Zdarzają mu się również koncerty solowe, w których chętnie bierze udział.

Wystąpił w pierwszej edycji muzycznego show telewizji Polsat „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Poza muzyką interesuje go wszystko, co związane jest z byciem fit, m.in. ćwiczenia, dieta, prowadzenie zdrowego trybu życia. Uwielbia aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Kolejną jego pasją są podróże, a szczególnie do miejsc, gdzie mocno świeci słońce. – Pozytywnie zakręcony chłopak z dużą dawką uśmiechu i optymizmu, na pewno wniesie do programu sporo dobrej energii – mówi organizator Maria Kwitek.

Bartek bierze udział w programie, ponieważ jest to dla niego niesamowita przygoda. Poza tym nie może doczekać się przygotowań i efektu metamorfozy, która czeka go już 10 maja. Uwielbia też wyzwania. Jak sam mówi, program organizują bardzo pozytywni ludzie, dlatego tym bardziej nie może doczekać się gali. W całej otoczce zabawy i wyzwania jest oczywiście główna idea, czyli cel charytatywny. Bartek w przypadku wygranej chce pomóc 10-letniemu uczniowi swojej szkoły Michałowi Kwiatkowskiemu, który choruje na aplazję szpiku kostnego.

– To będzie prawdziwa metamorfoza, ponieważ Bartek na jeden wieczór zmieni płeć. Wcieli się w barwną postać polskiej ikony muzyki rozrywkowej, jaką jest Beata Kozidrak – zapowiada organizator Anna Stolarczuk.

– Chciałem, aby metamorfoza była bardzo spektakularna, a jednocześnie, żeby było to dla mnie spore wyzwanie wokalne i wizerunkowe – dodaje Prokop.

Taką metamorfozę na pewno warto zobaczyć na własne oczy. Za tydzień poznamy kolejną gwiazdę programu „Metamorfoza Idealna”.

(jd)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: