Morsowanie i aukcja podczas finału WOŚP w Międzyrzecu

Morsowanie i aukcja podczas finału WOŚP w Międzyrzecu

MIĘDZYRZEC PODLASKI Prawie 70 wolontariuszy, trzy szkoły, Międzyrzecka Grupa Biegowa, Art Ovo, Duet Jazzowy Szymanowski-Michaluk, OSP Stołpno – oni wszyscy zagrają na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finał charytatywnej akcji odbędzie się w całym kraju w najbliższą niedzielę.

W Międzyrzecu zbiórka pieniędzy rozpocznie się wcześniej, bo już w czwartek 9 stycznia w Zespole Placówek Oświatowych nr 2, gdzie o godz. 10 rozegrany zostanie mecz piłki nożnej. W hali zmierzą się nauczyciele i uczniowie. Natomiast w piątek 10 stycznia od godz. 8 w ZPO nr 3 odbędzie się charytatywny kiermasz ciast.

W akcję włącza się także Art Ovo Centrum Praktyk Artystycznych, które w sobotę 11 stycznia zaprasza dzieci i rodziców do siedziby przy ul. Kościuszki 4, aby wspólnie wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. O godz. 15 rozpoczną się warsztaty artystyczne dla dzieci i rodziców, na godz. 17 zaplanowano koncert, a na godz. 18 – ognisko.

Jeszcze więcej atrakcji zapowiada się w Międzyrzecu Podlaskim w niedzielę 12 stycznia, podczas finału WOŚP. Ten dzień rozpocznie się od morsowania. Członkowie Międzyrzeckiej Grupy Biegowej spotkają się o godz. 10 na Międzyrzeckich Jeziorkach (przy stoku narciarskim), żeby w szczytnym celu zanurzyć się w zimnej wodzie i korzystać z mobilnej sauny. W trakcie spotkania będzie prowadzona zbiórka do puszki na rzecz WOŚP.

O godz. 16.30 w holu kina Sława odbędzie się kiermasz ciast, przygotowany przez Zespół Placówek Oświatowych nr 1. O godz. 17 w sali widowiskowej MOK rozpocznie się aukcja na rzecz WOŚP. Na scenie wystąpi m.in. duet jazzowy Szymanowski-Michaluk. Wieczór zakończy tradycyjne „Światełko do nieba”. (mp)

Koncerty i inne atrakcje związane z finałem WOŚP odbywać się będą także w Terespolu oraz innych miejscowościach naszego regionu, jednak do momentu zamknięcia tego wydania „Podlasianina” szczegółowy program nie był jeszcze znany. Zachęcamy organizatorów do informowania naszej redakcji (kontakt@podlasianin.com.pl) na bieżąco ten temat ustaleń, koncertów i innych atrakcji, a czytelników – do śledzenia naszego profilu facebookowego Tygodnik – Podlasianin.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: