Malwina spełniła swoje marzenie

Malwina spełniła swoje marzenie

LUDZIE Pochodząca z Chotyłowa w gminie Piszczac Malwina Kielak jest ogromną fanką kabaretu Smile. Niedawno spełniło się jej wielkie marzenie – spotkała się z jego członkami. Była rozmowa, żarty, prezenty i zdjęcia.

15-letnia Malwina od kilku lat jest fanką kabaretu Smile. Ogląda ich w telewizji, była na występie na żywo. Jednak nie miała okazji poznać swoich ulubieńców. To się jednak zmieniło. We wrześniu w restauracji Może w Lublinie miała okazję zmienić kilka zdań z trójką pozytywnie zakręconych członków tej formacji.

– Było wspaniale i zabawnie, superatmosfera, chętnie odpowiadali na moje pytania. Ich spontaniczne żarty naprawdę potrafią poprawić humor – opowiada mieszkanka gminy Piszczac. Pyszny posiłek przy miłej rozmowie spędziła nie tylko w towarzystwie lubelskiego kabaretu, ale także swoich rodziców.

W spotkaniu uczestniczyła Dominika Jasińska, wolontariuszka z lubelskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie. To właśnie dzięki fundacji doszło do spotkania, które było wielkim marzeniem Malwiny.

Malwina Kielak na co dzień jest uczennicą IV LO w Białej Podlaskiej. (…)

Więcej na ten temat w aktualnym, papierowym i cyfrowym wydaniu „Podlasianina” na: eprasa.pl

Justyna Dragan

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: