Magiczne Ogrody zapraszają na Festiwal tańca i radości

Magiczne Ogrody zapraszają na Festiwal tańca i radości
fot. Magiczne Ogrody

Wyjątkowy, baśniowy ogród, leżący w turystycznym sercu Lubelszczyzny czeka na Was do końca września. Rodzinny Park Tematyczny Magiczne Ogrody Janowiec to pierwszy w Polsce ogród stworzony na bazie autorskiej baśni.

 

Nieopodal Kazimierza Dolnego nad Wisłą w województwie lubelskim spotykamy wyjątkowy, leżący na 18 hektarach ogród. Wypełnia go milion roślin – drzew, krzewów i kwiatów.

Bramy Ogrodu są otwarte dla gości codziennie, do końca września, od godz. 10 do 19. Kiedy wejdzie się do środka i stanie na baśniowym dziedzińcu, szerokimi alejkami przyjaznymi dla osób z niepełnosprawnościami, będzie można dotrzeć do wielkiej ilości atrakcji. Są nimi strumyki, wodospady, mostki, punkty widokowe, plaża. Najmłodsi goście mnóstwo radości mają z korzystania ze specjalnych atrakcji zręcznościowych, które można znaleźć w baśniowych krainach, a które wymagają siły i zwinności.

Festiwal tańca i radości
W najbliższy weekend 24 i 25 lipca, do niezwykłego, baśniowego świata magii zaprosi wszystkich Wesoły Cyrk Pana Pedro, a Dziedziniec zamieni się w scenę teatralną bawiącą do łez, obfitującą artystycznymi popisami i tanecznymi wybrykami! Będziesz miał jedyną i niepowtarzalną okazję poznać artystów Cyrku Pana Pedro: Klauna Pepe, który właśnie przybył ze słonecznej Italii, egzotycznego Pao-Pao prosto z Chin oraz niesamowitą i ociekającą wdziękiem baletnicę Pipi! Kulminacją spektaklu będzie wielki finał z udziałem światowej sławy kaskadera Popo. Wielki Pan Pedro zabierze nas w magiczną podróż, pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji. Będzie nietuzinkowo, przezabawnie, a czasem i wybuchowo! (godz. 15:30, Dziedziniec).
O 13:00 Dziedziniec stanie się areną tańca i zabawy, gdzie w magiczną przestrzeń tanecznym rytmem poszybują kapelusze, maczugi i płonące pochodnie. Mordole zaproszą wszystkie dzieci i dorosłych do zatańczenia mordolowej zumby, a wszystkiemu akompaniować będzie smoczy bęben.

O godz. 13:30 Pan Pedro zaprezentuje nam swoje niesforne, szybujące aż do chmur magiczne zwierzaki! Przekonaj się jak wysoko fruną kanarek, wiewióra i inne stwory. Na Scenie w Drzewach o godz. 12:30 i 14:30 w swój świat zabaw i iluzji zabierze was przezabawny bulwiak Fred. Natomiast w malowniczej scenie w Kwiatowej Dolinie żongler Wyrwipałka zaprosi was na baśniowe kalambury (godz. 12:00 i 14:00). Dodatkowo o każdej równej godzinie na Dziedzińcu weź udział w tańcu radości z mieszkańcami Magicznych Ogrodów.

Bezpłatne zaproszenia
Dzięki współpracy z Ogrodami, co dwa tygodnie w wakacje, dwóch czytelników „Podlasianina”, którzy dostarczą wypełnione dwa kupony (w pierwszym etapie znajdujący się tydzień temu oraz opublikowany poniżej), otrzymają bezpłatne zaproszenia dla czterech osób! Kupon nr 3 w aktualnym wydaniu „Podlasianina”. Nie przegap okazji! Kup tygodnik!

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: