Magdalena Bahonko wydała własnego singla

Magdalena Bahonko wydała własnego singla

KULTURA Znana m.in. ze współpracy z ElectroAcoustic i uczestniczenia w utworze Faziego pt. „Zamieniam się w słuch” Magdalena Bahonko wydała swój autorski utwór pt. „Nie będę inna” wraz z teledyskiem. Premiera odbyła się 30 listopada i jest pierwszym poważnym krokiem w kierunku solowej kariery wokalistki.

– Decyzja o stworzeniu i wyprodukowaniu singla była wieloetapowa – mówi pochodząca z Kwasówki (gmina Drelów) Magda. – Wprawdzie w moim życiu jest dużo muzyki, coraz bardziej się uzewnętrzniam artystycznie i działam z różnymi ludźmi, to jednak zawsze ciągnęło mnie do realizacji moich własnych pomysłów. Z biegiem czasu ta myśl coraz bardziej nie dawała mi spokoju, i kiedy znalazłam ogłoszenie osoby z wytwórni 3/4 UDGS z Bielska-Białej, to napisałam, że chcę stworzyć i wydać własny utwór.

Przed podobną okazją Magda stanęła cztery lata temu. Wówczas to nie ona odpowiedziała na ogłoszenie, ale osoba z innej wytwórni sama do niej napisała. Niestety, nie była wtedy jeszcze na to gotowa i odmówiła. (…)

Więcej na ten temat w aktualnym – papierowym i cyfrowym wydaniu „Podlasianina” na: eprasa.pl

(rl)

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy