Koncert Zagi w Animuszu

Koncert Zagi w Animuszu
fot. nadesłane

BIAŁA PODLASKA Animusz Cafe & Restaurant zaprasza na koncert wokalistki o pseudonimie Zagi, który odbędzie się 10 marca o godz. 19.

Zagi to wokalistka, instrumentalistka, autorka muzyki i tekstów. Ma na swoim koncie pięć albumów, ostatni z nich to „Prześwit”. Zagi została nagrodzona trzema Złotymi Płytami! Jej piosenki opowiadają historie z życia. Biorą w nich udział ludzie, miejsca i sytuacje, które mimo, że nie raz bardzo uwierały – stały się wielką inspiracją. Emocjonalny wokal Zagi i wpadające w ucho melodie, w połączeniu z energią wytwarzaną na scenie ewoluują do mieszanki, którą można zamknąć w szufladce z napisami: indie-rock, pop, songwriter czy alternatywa. Artystka jest laureatką znaczących nagród – I miejsce na Konkursie Piosenki Poetyckiej w Gnieźnie, I miejsce w XXIII Zimowej Giełdzie Piosenki w Opolu, I miejsce w Konkursie Muzyki niePOPularnej – to tylko niektóre z wyróżnień.

Wystąpiła na wielu festiwalach, takich jak Orange Warsaw Festival, Spring Break, Asymmetry Festiwal, Songwriter Łódź festiwal, Pol’and’Rock Czech Ukulele Festiwal czy Emergenza.

Bilety w cenie 20 zł można kupić poprzez stronę www.biletomat.pl lub osobiście w Animuszu (ul. Gabriela Narutowicza 38). W dniu koncertu będą one kosztowały 30 zł.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: