Kolejny sukces tancerzy z zespołu Dance Academy Studio!

Kolejny sukces tancerzy z zespołu Dance Academy Studio!

BIAŁA PODLASKA Formacja taneczna z Bialskiego Centrum Kultury od lat sięga po kolejne laury, tym razem był to Festiwal Współczesnych Form Tanecznych, który odbył się 21 maja w Puławach. Dance Academy Studio wróciło z pełnymi garściami nagród.

Grupa zdobyła łącznie 6 tytułów i znalazła się w gronie laureatów Festiwalu Współczesnych Form Tanecznych, który odbył się 21 maja w Puławach. Podczas XXII edycji festiwalu jurorzy ocenili ponad tysiąc tancerzy z 29 zespołów tanecznych .Uczestnicy turnieju mieli możliwość rywalizować w dwóch kategoriach tanecznych: taniec nowoczesny oraz współczesny z podziałem na kategorie wiekowe młodsze oraz starsze prezentując się solo i w formacjach. Puławski festiwal tańca to jeden z najbardziej popularnych i cenionych festiwali w regionie, skierowany do dziecięcych i młodzieżowych zespołów tanecznych.

Tancerze Dance Academy Studio maja na swoim koncie ponad 400 tytułów wytańczonych na regionalnych , ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach tanecznych . Tylko w tym roku wytańczyli ich już blisko 30.

Przed nimi kolejne starty. Już za 2 tygodnie będą reprezentować miasto Biała Podlaska na kolejnych turniejach.

Instruktorem i choreografem grupy jest Karolina Brodzik Zaremba.

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: