Kolejny pomysł na wsparcie służby zdrowia

Kolejny pomysł na wsparcie służby zdrowia
fot. archiwum

BIAŁA PODLASKA Zbiórki i inicjatywy aby wspomóc wyposażenie bialskiego szpitala w środki ochronne nie ustają. Niedawno pisaliśmy o Fundacji Hand of Hope, która w serwisie pomagam.pl zorganizowała zbiórkę "Nasi lekarze, naszą przyszłością". Teraz fundację postanowił wesprzeć Serwis Samochodowy SWG.

Już w najbliższy piątek, 22 maja, wszystkie pieniądze, które firma SWG pozyska z usług serwisowych zostaną przekazane na zbiórkę "Nasi lekrze, naszą przyszłością" Fundacji Hand of Hope. - Z zebranych pieniędzy zakupimy środki ochronne, które przydadzą się podczas pandemii koronawirusa, ale również w późniejszym czasie. Maseczki czy też płyny do dezynfekcji są towarami użytkowanymi na co dzień w szpitalu, więc z pewnością się nie zmarnują - mówi Vasyl Zhdaniuk, założyciel fundacji.
Serwis samochodowy SWG znajduje się przy ulicy Sidorskiej 102. W dniu akcji czynny będzie od godziny 8 do 18. Zbiórka Fundacji w serwisie pomagam.pl zakończyła się sukcesem, jednak akcję można wspierać cały czas wpłacając datki na konto bankowe fundacji 97 1090 2590 0000 0001 4418 9430 z tytułem wpłaty „Nasi lekarze, naszą przyszłością”. Pieniądze zostaną przekazane na wsparcie bialskich medyków.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy