Janowski piknik z Cleo

Janowski piknik z Cleo

GMINA JANÓW PODLASKI Kilka tysięcy mieszkańców Janowa i okolicy zdecydowało się na uczestnictwo w letnim pikniku na stadionie gminnym. Pogoda dopisała, atrakcje również. Panowała atmosfery beztroskiej zabawy w rytm bębnów djambe przywiezionych przez członków grupy Foliba z Afryki Zachodniej.

Takich atrakcji dawno janowianie nie oglądali. Płytę stadionu wypełniła olbrzymia scena, a wokół niej rozłożyły się baśniowe zamki, zjeżdżalnie, karuzele, batuty, stoły do gier dla chętnych oraz liczne stoiska gastronomiczne, oblegane najchętniej przez najmłodszych. Szczególnym powodzeniem cieszyło się stoisko jednego ze sponsorów pikniku – firmy Bakaland, serwujące bezpłatnie orzeszki, bakalie i pyszne batony.

– Zależało nam, by zapewnić mieszkańcom rozmaite atrakcje. Stąd w programie pikniku wystawa starych pojazdów i motocykli grupy Grom, stoiska rękodzielników związanych z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Parkiem Krajobrazowym Podlaski Przełom Bugu. Postaraliśmy się też o liczne niespodzianki muzyczne – informuje Renata Kaczmarek, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Janowie Podlaskim.

Więcej w wydaniu papierowym „Podlasianina” i na www.eprasa.pl.

Istvan Grabowski

GALERIA:

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: