Janowska na finiszu, 16 maja będą utrudnienia

Janowska na finiszu, 16 maja będą utrudnienia
fot. J. Dragan
BIAŁA PODLASKA Miasto realizuje ostatni etap zadania „Rozbudowa ulicy Janowskiej na odcinku od Ronda im. Żołnierzy Wyklętych do Al. Jana Pawła II wraz ze skrzyżowaniem w Białej Podlaskiej”.
W związku z prowadzonymi pracami 16 maja wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Wiąże się do z planowanym wykonywaniem warstwy ścieralnej nawierzchni. Ruch będzie odbywał się wahadłowo przy ręcznym sterowaniu ruchem.
– Z uwagi na utrudnienia prosimy o wybranie trasy alternatywnej lub skorzystanie z innego środka transportu niż pojazd. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego – apeluje magistrat.

Inwestycja jest dofinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 5.4 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego 2014-2020 Transport niskoemisyjny. Co dokładnie zostało wykonane w ramach inwestycji? Była to rozbudowa ulicy Janowskiej na odcinku od istniejącej ścieżki rowerowej w rejonie ronda im. Żołnierzy Wyklętych do Al. Jana Pawła II wraz ze skrzyżowaniem, dotyczy to budowy ronda na skrzyżowaniu z Al. Jana Pawła II i części drogowej ul. Janowskiej pomiędzy Al. Jana Pawła II i rondem im. Żołnierzy Wyklętych. Ale miała też miejsce rozbudowa ul. Janowskiej (w ciągu drogi wojewódzkiej nr 812) na odcinku od ronda im. Żołnierzy Wyklętych do skrzyżowania ulic Piłsudskiego, Zamkowej, Artyleryjskiej, obejmująca budowę ścieżki rowerowej.

Prace wykonuje Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego „Tre-DROM” sp. z o.o., a jej koszt to ponad 4,7 mln zł.

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: