Jadzia pożegnała się z programem, Ola walczy dalej

Jadzia pożegnała się z programem, Ola walczy dalej

Aleksandra Smerachańska, wychowanka zespołu muzycznego Chwilka działającego przy Bialskim Centrum Kultury, walczy dalej w programie The Voice of Poland. Niestety, z programem pożegnała się Jadzia Kuzaka, uczennica IV LO im. S. Staszica.

Początkowo Aleksandra Smerachańska była w drużynie Patrycji Markowskiej, ale po ostatniej bitwie, kiedy artystka wybrała do kolejnego etapu innego uczestnika, Olę postanowił zabrać pod swoje skrzydła Piotr Cugowski. W ten sposób mogła walczyć w kolejnym etapie muzycznego show.

Piosenką „Next To Me” Emeli Sande 17-letnia bialczanka udowodniła, że pozostawienie jej w programie było dobrym krokiem, a wśród trenerów znaleźli się nawet... jej fani. – Jestem nieobiektywna, jestem twoją fanką – mówiła Markowska. – Ola, bardzo Ci dziękuję, to był trafny wybór, by Cię skraść. Numer trudny dlatego, że tam jest pełno falsetów, które były diabelsko czyste. Wielkie gratulacje – komentował Cugowski. Ostatecznie Ola zajęła miejsce Alka Woźniaka, który musiał opuścić program.

<< ZOBACZ WYSTĘP >>

Jadwiga Kuzaka, która również szkoli swój wokal w BCK oraz uczy się w IV LO im. S. Staszica, zmierzyła się z polską piosenką „Zanim zrozumiesz” grupy Varius Manx. Choć wykonała ją perfekcyjnie, nie przeszła dalej. Michał Szpak, w którego drużynie szkoliła swój wokal, wybrał innych uczestników do dalszej walki w programie.

<< ZOBACZ WYSTĘP >>

Kolejny etap to odcinki na żywo, gdzie o dalszym losie uczestników decydować będą telewidzowie, a jury będzie jedynie głosem doradczym. Program The Voice of Poland emitowany jest w TVP 2 w soboty o godz. 20.05. Do tej pory największy sukces w The Voice, spośród mieszkańców Białej Podlaskiej, odniosła Kasia Sawczuk. Wywalczyła drugie miejsce, szkoląc swój wokal pod okiem Justyny Steczkowskiej, która do końca pozostała pod wielkim wrażeniem talentu Kasi.

Justyna Dragan

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: