Internetowy konkurs kolęd i pastorałek

Internetowy konkurs kolęd i pastorałek

WISZNICE Gminny Ośrodek Kultury i Oświaty w Wisznicach zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Wisznice do udziału w wokalnym, internetowym konkursie kolęd i pastorałek.

Celem konkursu jest kultywowanie bożonarodzeniowych tradycji, rozbudzanie zainteresowań muzycznych oraz integracja pokoleń. W konkursie mogą brać udział soliści lub zespoły rodzinne, bez ograniczeń wiekowych. Uczestnicy mogą wykonać jeden utwór,dowolnie wybraną kolędę lub pastorałkę w języku polskim. Ze względu na epidemię konkurs odbywa się w formule internetowej. Uczestnicy nagrywają swój utwór smartfonem, następnie publikują swoje nagranie na dowolnym portalu społecznościowym, przesyłając jednocześnie swoje zgłoszenie. Messengerem do GOKiO w Wisznicach, w terminie do 26 grudnia. Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko osoby zgłaszającej, oraz link pod którym znajduje się nagranie.

Nagrania powinny być w możliwie jak najlepszej jakości i rozdzielczości nagrania w formie możliwej jak najwyższej. A nagranie telefonem należy wykonać wyłącznie w poziomie.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: