Hiszpańska przygoda uczniów Ekonomika

Hiszpańska przygoda uczniów Ekonomika

BIAŁA PODLASKA Uczniowie bialskiego Ekonomika gościli od 19 do 23 listopada w Madrycie. W stolicy Hiszpanii uczestniczyli w projekcie Erasmus+ „Mad for Culture”, którego celem była integracja młodzieży z siedmiu europejskich państw, odkrywanie dziedzictwa kulturowego oraz rozwijanie umiejętności z języka angielskiego.

W podróż na Półwysep Iberyjski, pod opieką nauczycielki języka angielskiego Katarzyny Kossowskiej, wybrali się Weronika Semeniuk, Dorota Mitura, Eryk Sidoruk, Jakub Joszczuk i Przemysław Skoczeń. Zwiedzanie Madrytu połączone zostało z grami terenowymi, podczas których młodzi ludzie uczyli się współpracy w grupie, komunikacji i wzajemnego szacunku. Uczestnicy projektu prezentowali też swoje kraje, przygotowywali tradycyjne posiłki, zapoznawali innych z rodzimymi tradycjami, kulturą, zwyczajami oraz muzyką.

– Czas spędzony w Madrycie, choć krótki, był niezwykle wartościowy i intensywny – mówi Katarzyna Kossowska. – Młodzież wróciła zmęczona, ale szczęśliwa, bogatsza o nowe umiejętności, doświadczenia i znajomości. Zachęcamy wszystkich do udziału w podobnych inicjatywach!

(rl)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy