Ogrodniczy Piknik w Zielonej Galerii

Organizowane wiosną rodzinne pikniki ogrodnicze w Zielonej Galerii przy alei Solidarności 2 w Białej Podlaskiej stały się już tradycją. W sobotę 26 maja odbyła się już trzecia edycja, na trzecie urodziny Galerii, a atrakcji było jeszcze więcej niż w poprzednich latach. 

– Wymyśliliśmy taką imprezę, na którą zapraszamy rodziny z dziećmi, żeby podziękować naszym klientom za to, że przychodzą do nas na zakupy. Raz w roku chcemy im zaoferować coś innego, dodatkowe atrakcje, i spędzić z nimi miło czas – opowiada Krzysztof Woroszyło, współwłaściciel Zielonej Galerii, znanej z bogatego asortymentu roślin, sprzętu ogrodniczego i nawozów do uprawy roślin doniczkowych oraz ogrodowych. – W tym roku, poza typowymi konkursami i zabawami, poprosiliśmy szkołę tańca Zameczek o pokazy taneczne dziecięce i młodzieżowe. Dla dzieci były ponadto zjeżdżalnie, wata cukrowa, malowanie twarzy. Każdy członek rodziny mógł znaleźć tego dnia coś dla siebie: mama pooglądała rośliny, dziecko pozjeżdżało czy pobawiło się bańkami mydlanymi, a tato obejrzał nowe modele mercedesów z możliwością jazd próbnych. A później cała rodzina dostała od nas, w ramach podziękowania za wizytę, kiełbaski z grilla na stoisku firmy Broil King. Na tym samym stoisku były też pokazy grillowania, robienia pizzy czy pieczenia kurczaka.

Kilka dni wcześniej, 23 maja, w Zielonej Galerii odbyły się rodzinne warsztaty ogrodnicze z udziałem specjalistów. Na zaproszenie Krzysztofa Woroszyło gościem specjalnym był Witold Czuksanow, autor wielu poradników ogrodniczych i audycji telewizyjnej „Rok w ogrodzie”.

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy