Dni Wisznic z Zenkiem i Lady Pank

Koncert Zenka Martyniuka z zespołem Akcent przyciągnął tłumy, podobnie gwiazda wieczoru – zespół Lady Pank. Pod względem atrakcji i frekwencji były to rekordowe Dni Wisznic. Po raz pierwszy imprezie przyświecał cel charytatywny.

Festyn i koncerty z okazji Dni Wisznic odbyły się w niedzielę 4 sierpnia. Przygotowanie jednej z największych imprez plenerowych w powiecie było dużym wyzwaniem dla organizatorów. Chętnie wsparli ich w tym przedsięwzięciu lokalni przedsiębiorcy i instytucje.

– Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla mieszkańców. Staramy się, żeby były to atrakcje dla kilku grup wiekowych, dla dzieci i dorosłych, dla młodzieży i dla starszych. Mamy gry, zabawy, animacje dla dzieci, teatrzyk, pokazy służb ratunkowych. Na scenie prezentują się młodzieżowe zespoły oraz młodzi soliści pochodzący z Wisznic, uczestnicy zajęć w Gminnym Ośrodku Kultury. Zaplanowaliśmy występy dwóch gwiazd wieczoru, Zenka Martyniuka i Lady Pank. Mamy nadzieję, że gusta wielu mieszkańców gminy i nie tylko zostaną zaspokojone – mówi Elżbieta Sokołowska, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Wisznicach.

Publiczność po raz kolejny nie zawiodła.

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy