Ekstremalny bieg dla dzieci

Ekstremalny bieg dla dzieci

MIĘDZYRZEC PODLASKI Stowarzyszenie „Elementum” oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają dzieci młodzież na sportową przygodę. Już 6 czerwca na międzyrzeckich jeziorkach odbędzie się Bieg na żywioł.

Uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje możliwości na dwóch trasach: dla dzieci w wieku 4 -7 lat wokół stoku narciarskiego. A dwukilometrowy odcinek z przeszkodami pokonają starsi uczestnicy w wieku 8-14. – Na trasie będą czyhały przeszkody. Uwaga! Będzie brudno, ale na pewno nie nudno! Koniec z nudą i przesiadywaniem w domu! Nasz bieg ma przesłanie. Przeszkody symbolizują życiowe przeciwności. Pokażemy, że przy odrobinie chęci i wysiłku można je wszystkie pokonać. Podczas imprezy uczcimy święto najmłodszych -Dzień Dziecka – zapowiadają organizatorzy biegu.

Każdy zgłoszony wcześniej uczestnik otrzyma na mecie medal. Będzie też losowanie nagród. Impreza jest darmowa. Będą też animacje dla maluchów. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zapisów.

Link do formularza zgłoszeń wraz z regulaminem znajduje się tutaj: https://docs.google.com/forms/d/1RsIdsmRCoHtYfoIQgtoKuRnLqbZJelEZC12O4DJdumQ/edit

Więcej informacji można uzyskać, pisząc na adres: elementum.miedzyrzec@gmail.com lub pod nr tel. 606 936 876. Wydarzenie odbędzie się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta oraz w ramach ogólnopolskiej akcji Masz Głos.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: