Dobór i sprzedaż okularów na doskonałe widzenie w każdej sytuacji

Dobór i sprzedaż okularów na doskonałe widzenie w każdej sytuacji

Salon Optyczny przy ul. Janowskiej 2 lok. 3 w Białej Podlaskiej to firma z tradycjami, która funkcjonuje na lokalnym rynku od 1990 roku. Wiedza, doświadczenie, wysoka jakość świadczonych usług – to standardy, które niewątpliwie charakteryzują salon i sprawiają, że miejsce to cieszy się zaufaniem klientów.

Salon prowadzą Barbara Ociopa i Eliza Puchacz, wykwalifikowane i doświadczone w swojej pracy optyczki. Panie przez 30 lat w swoim zakładzie, wcześniej zlokalizowanym przy placu Wolności, a od kilku miesięcy przy ul. Janowskiej 2 lok. 3, doradzały w doborze odpowiednich okularów już niejednemu pokoleniu. Z usług salonu korzystają zarówno starsi, jak i młodsi mieszkańcy Białej Podlaskiej oraz naszego regionu.

Co istotne, bialski salon ma niezbędne umowy na realizację recept okularowych z NFZ. Należy również do Lubelskiego Cechu Okularowego. A właścicielki stale poszerzają swoją wiedzę z zakresu optyki, uczestnicząc w licznych kursach i specjalistycznych szkoleniach. Wszystko po to, aby usługi świadczyć na jak najwyższym poziomie i sprostać oczekiwaniom klientów.

Salon optyczny specjalizuje się w doborze i sprzedaży okularów. Klienci znajdą tutaj oprawki okularowe i szkła renomowanych producentów, spersonalizowane do każdej wady wzroku, a także okulary przeciwsłoneczne z ochronnymi filtrami. W bogatej ofercie salonu są m.in. bardzo popularne, szczególnie jeszcze kilka lat temu, soczewki progresywne, które stanowią dużą wygodę dla osób noszących okulary. Nadal wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie, ponieważ technologia zastosowana w okularach jest w stanie zapewnić wyraźne widzenie na każdą odległość. Oznacza to, że nie musimy korzystać z kilku par okularów, wystarczą nam tylko jedne soczewki.

A jeśli spędzasz dużo czasu przed komputerem, wykonujesz pracę biurową i chcesz komfortowo i wyraźnie widzieć przedmioty znajdujące się blisko oczu, np. czytany tekst, to również warto zajrzeć do Salonu Optycznego przy Janowskiej. Tutaj uzyskasz profesjonalną poradę w zakresie doboru szkieł, które ułatwią pracę i dadzą ulgę przemęczonym od długotrwałego wpatrywania się w monitor komputera oczom.

W salonie znajdą coś dla siebie również kierowcy borykający się z problemami ze wzrokiem. Inwestycja w soczewki okularowe redukujące intensywne i oślepiające odbicia światła od innych pojazdów czy mokrych nawierzchni, w znacznym stopniu eliminujące efekt olśnienia, na pewno ułatwi funkcjonowanie na drodze. Zapewni również dobre widzenie po zmroku.

Oprócz tego w ofercie Salonu Optycznego dostępne są szkła z powłokami antyrefleksyjnymi, które chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV. Istnieje możliwość dopasowania soczewek pocienianych. Są one lżejsze i bardziej estetyczne, a oko ładniej w nich wygląda. W czasie epidemii, kiedy musimy nosić maski ochronne, dużym utrudnieniem dla osób w okularach jest zaparowywanie szkieł. W takich sytuacjach również warto zwrócić uwagę na zakup soczewek z ochronną powłoką, które nie zaparowują, lub odpowiednich preparatów do okularów.

Wśród tak wielu dostępnych w salonie szkieł każdemu z pewnością uda się dobrać najlepsze soczewki przydatne do wykonywanej pracy, potrzeb, zainteresowań i upodobań klienta. Podobnie w przypadku oprawek do okularów. W Salonie Optycznym znaleźć można modne i wygodne okulary, które sprawią, że ich noszenie na pewno przestanie być przykrym obowiązkiem. Oprócz tego w Salonie wykonywane są wszelkie naprawy uszkodzonych okularów i oprawek.

Z usług Salonu Optycznego skorzystać można odwiedzając siedzibę przy ul. Janowskiej 2 lok. 3 w Białej Podlaskiej lub kontaktując się telefonicznie pod numerami: 508 741 517, 508 741 527 lub 83 343 74 07.

*Tekst sponsorowany

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy