Dni Białej Podlaskiej 2024, czyli moc atrakcji od piątku do niedzieli – zapowiedź

Dni Białej Podlaskiej 2024, czyli moc atrakcji od piątku do niedzieli – zapowiedź

Już w najbliższy weekend prezydent miasta Michał Litwiniuk oraz Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej zapraszają na doroczną, tym razem aż trzydniową imprezę – Dni Białej Podlaskiej. Jak zwykle przygotowano mnóstwo atrakcji dla całych rodzin.

W tym roku świętowanie Dni Białej Podlaskiej rozpoczniemy już 31 maja (piątek) od godziny 17.00 w założeniu zamkowo-parkowym Radziwiłłów, gdzie w amfiteatrze odbędą się koncerty zespołów: Adma, Wiśnia Bakajoko, Kasz Kesz, Dack x Ząbek, Młodych Podtext i Erwues.

1 czerwca (sobota) o godzinie 10.00 z placu Wolności wystartują cykliści, inaugurując tegoroczną rywalizację o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. O godzinie 11.30 w parku Radziwiłłowskim rozpocznie się Rowerowy Dzień Dziecka, z atrakcyjnym konkursem rowerowym.

Też w sobotę w parku Radziwiłłowskim od godziny 12.00 spotkamy się na Europejskim Festiwalu Tradycyjnych Gier i Zabaw oraz zabawimy się podczas Holi Festiwalu Święto Kolorów.

Natomiast 2 czerwca (niedziela) organizatorzy zapraszają od godziny 12 na Piknik Rodzinny. Na najmłodszych mieszkańców miasta czekać będą wesołe miasteczko, Strefa Kultury przygotowana przez Bialskie Centrum Kultury, Multicentrum i Muzeum Południowego Podlasia, a także Festiwal Piosenki Dziecięcej Piastuś.

W niedzielę wieczorem zaś, o godzinie 17, spotkamy się z gwiazdami polskiej sceny muzycznej:

Dżem

Daj to głośniej

Gutter Sirens

Na wspólne świętowanie zapraszają organizatorzy: prezydent miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk oraz Bialskie Centrum Kultury.

Wydarzenia w ramach Dni Miasta mają charakter otwarty i są bezpłatne. Więcej szczegółów na plakatach poniżej. ⇓  ⇓  ⇓

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy