Czytelnicy Podlasianina wygrali konsultacje z trenerem

Czytelnicy Podlasianina wygrali konsultacje z trenerem

NASZ KONKURS Spośród poprawnych kuponów nadesłanych na konkurs z poprzedniego wydania „Podlasianina” wyłoniliśmy pięć osób, które wezmą udział w spotkaniach konsultacyjnych z Tomaszem Łukijaniukiem w Fabryce Ciała. 

A oto laureaci naszego konkursu: 1. Anna Sworczuk (Puchacze, Międzyrzec Podlaski), 2. Joanna Grudzińska-Mazur (Międzyrzec Podlaski), 3. Justyna Kuzawińska (Kożanówka, Rossosz), 4. Magdalena Milaniuk (Biała Podlaska), 5. Maciej Kozak (Biała Podlaska).

Podczas spotkania omówione zostaną możliwe sposoby wsparcia w dojściu do wymarzonej formy i poprawy samopoczucia.

Pan Tomasz swoją wiedzą chce się dzielić. Do Fabryki Ciała, gdzie pracuje jako trener personalny i doradca żywieniowy, przychodzą ludzie, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu i zadbać o siebie w sposób holistyczny. Jednak to nie wszystko. Chętnie udziela też konsultacji on-line dla osób, które nie wiedzą od czego zacząć.

Aby poznać bliżej działalność Tomasza oraz jego zespołu, można wejść na stronę www.mylovefit.pl. Można na niej obejrzeć przemiany jego podopiecznych, którzy zgubili nawet kilkanaście kilogramów. Tam znajduje się też kontakt do trenera.

Możesz też przeczytać reportaż, w którym Tomasz Łukijaniuk opowiada m.in. o terapii leczenia ruchem:

https://podlasianin.com.pl/czujesz-bol-poznaj-terapie-leczenia-ruchem/

(red)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: