Czytaj Podlasianina w wersji elektronicznej!

Czytaj Podlasianina w wersji elektronicznej!

Przygotowaliśmy dla Was najnowszy numer „Podlasianina”. Pamiętajcie, że każde wydanie możecie przeczytać bez wychodzenia z domu, kupując je tylko za… złotówkę na👇https://eprasa.pl/news/podlasianin
Jakie tematy znajdziecie w najnowszym numerze
36-letnia Karolina G. uczyniła z oszustwa sposób na życie. Podając nieprawdziwe dane pożycza różne sprzęty i narzędzia, a następnie zastawia je w… lombardach. Naciągnęła wiele firm.
Komu zależy, by wyciekły dane mieszkańców? Samorządowcy w środku nocy otrzymali niepodpisane przez nikogo maile rzekomo wysłane przez Pocztę Polską, z prośbą o udostępnienie szczegółowych danych mieszkańców.
Radni międzyrzeckiej gminy obniżyli sobie diety. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na walkę z koronawirusem.
Po kilku tygodniach przerwy wraca handel na wszystkie targowiska. Najpierw było otwarcie targu przy alei Tysiąclecia, a teraz – po dokładnym przygotowaniu pod względem bezpieczeństwa – wraca handel na tzw. babski rynek przy ul. Janowskiej oraz targowisko przy ul. Brzeskiej.
Co ze ślubami wiosną?
Wybory prezydenckie zbliżają się wielkimi krokami, a tymczasem wciąż brakuje chętnych do składów komisji wyborczych. Czy uda się je skompletować na czas?
Przez pandemię rynek nowych samochodów w Polsce z każdym dniem notuje coraz większe spadki sprzedaży. Marcowe wykresy wykazały o 41 procent mniej sprzedanych pojazdów niż rok temu.
Rozmowa z Anną Stolarczuk, profilaktykiem uzależnień i przeciwdziałania przemocy, członkiem Zespołu Interdyscyplinarnego do spraw Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Białej Podlaskiej, o sytuacji osób, które dotyka przemoc domowa.
Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy