Cinema3D rozpoczęła przedsprzedaż biletów na najnowszą część przygód agenta 007!

Cinema3D rozpoczęła przedsprzedaż biletów na najnowszą część przygód agenta 007!

13 września br. Cinema3D rozpoczęła przedsprzedaż biletów na film „Nie czas umierać”. Już dziś kup bilet i zobacz wyczekiwaną, 25. odsłonę przygód agenta Jej Królewskiej Mości w reżyserii Cary Joji Fukunaga. Film „Nie czas umierać” wejdzie na ekrany 1 października br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Cinema3D oraz przez stronę www.cinema3d.pl.

Produkcja „Nie czas umierać” to 25. odsłona przygód agenta Jej Królewskiej Mości i jednocześnie pożegnanie Daniela Craiga z postacią, w którą wcielał się nieprzerwanie od 2006 roku. Najnowszy film o agencie 007 wyreżyserował specjalista od mrożących krew w żyłach dreszczowców – Cary Joji Fukunaga.
Widzowie zobaczą na wielkim ekranie u boku głównego bohatera same gwiazdy: Léa Seydoux (obecna dziewczyna Bonda), Christoph Waltz (arcywróg Blofeld), Ralph Fiennes (M) i Ben Whishaw (Q). Do serii wraca także Jeffrey Wright wcielający się w Feliksa, przyjaciela z CIA. Ponadto pojawi się kilka nowych twarzy, w tym Ramiego Maleka w roli nikczemnego Safiana i Anę de Armas.
Cinema3D właśnie uruchomiła przedsprzedaż biletów od 1 do 7 października br. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci oraz przez stronę www.cinema3d.pl Seanse filmu „Nie czas umierać” są wyłączone z rezerwacji.

* artykuł promocyjny

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: