Bożonarodzeniowe paczki od organizacji Podaj Dziecku Pomocną Dłoń

Bożonarodzeniowe paczki od organizacji Podaj Dziecku Pomocną Dłoń

W poniedziałek 20 grudnia organizacja Podaj Dziecku Pomocną Dłoń w Międzyrzecu Podlaskim wydała swoim podopiecznym paczki żywnościowe, które choć w niewielkim stopniu pomogą rodzinom przygotować się do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

W tym roku inaczej niż zazwyczaj, ze względów bezpieczeństwa z uwagi na panującą pandemię, nie zostało zorganizowane spotkanie opłatkowe. Organizacja zrezygnowała z corocznej Wigilii, gdzie członkowie razem z zarządem i zaproszonymi gośćmi mogli podzielić się opłatkiem, złożyć sobie życzenia, skosztować przygotowanych potraw wigilijnych oraz spędzić czas na rozmowach w świątecznej atmosferze, z melodią kolęd w tle.

Zamiast tego prezes Sławomir Zacharjasz na świeżym powietrzu złożył podopiecznym organizacji życzenia, wyrażając głęboką nadzieję, że już za rok w okresie przedświątecznym będzie można bez obaw spotkać się na wspólnej Wigilii.

– W przygotowanie paczek podopiecznym organizacji Podaj Dziecku Pomocną Dłoń włączyło się wielu darczyńców, za co składamy serdeczne podziękowania – mówi prezes Sławomir Zacharjasz. – Organizacja w sposób szczególny chce podziękować posłowi na Sejm RP Riadowi Haidarowi, Tadeuszowi Kotowi (Kotpol), Stanisławowi Wysokińskiemu (PHU Wysokiński), firmie Sedar oraz PHU Elmar Lesiuk.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: