Bilety na jubileusz Neo-Nówki już w sprzedaży!

Bilety na jubileusz Neo-Nówki już w sprzedaży!

BIAŁA PODLASKA W sobotę 28 sierpnia o godz. 20 przed zgromadzoną w amfiteatrze podlaską publicznością wystąpi słynny kabaret Neo-Nówka. Zaprezentuje nowy, blisko dwugodzinny program, podsumowujący 20-lecie istnienia.

Możemy być pewni, że Radosław Bielecki, Michał Gawliński i Roman Żurek po raz kolejny pozytywnie zaskoczą nas wszystkich. Znów będziemy mogli zobaczyć na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Jak zwykle kabaretowi na scenie będzie towarzyszył zespół Żarówki, który zadba o oprawę muzyczną.

– Jesteśmy pewni, że nasz urodzinowy występ zapamiętacie na bardzo długo. Gwarantujemy niezwykły jubileusz w iście „neonówkowym” stylu, czyli bez sztampy, z luzem, dużą dozą improwizacji i nowości – zapowiada Roman Żurek, założyciel kabaretu i autor skeczów.

Przed niedzielą ruszyła internetowa sprzedaż części biletów na bialski występ, na specjalnie utworzonej stronie: neobilety.pl. Te przed sceną (na dostawionych krzesłach) kosztują 140 zł, a w sektorze naprzeciwko niej – 100 zł. Cenę miejscówek w dwóch bocznych sektorach ustalono na 90 zł i można je rezerwować (indywidualnie lub grupowo) pod nr. tel. 503 006 868, pod którym można też uzyskać więcej informacji na temat występu. W sumie do dyspozycji, ze względu na pandemiczne obostrzenia, jest tylko połowa miejsc, jakimi dysponuje amfiteatr. Sugerujemy zatem, aby nie zwlekać z decyzją. Kto pierwszy, ten lepszy.

(rl)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy