Bilety na 'Eternals' i 'Pitbulla' już w przedsprzedaży w Cinema3D!

Bilety na 'Eternals' i 'Pitbulla' już w przedsprzedaży w Cinema3D!

KULTURAA 29 października Cinema3D rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film o nowej grupie super‐ bohaterów w świecie Marvela ‐ „Eternals” oraz „Pitbulla” w reżyserii Patryka Vegi. „Eternals”  wejdzie na ekrany 5 listopada br., a „Pitbull” 11 listopada br. Bilety są dostępne w kasach kin  sieci Cinema3D i na www.cinema3d.pl.

Film „Eternals” wejdzie na wielkie ekrany 5 listopada br. i wprowadzi do Kinowego Uniwersum  Marvela nową, fascynującą drużynę superbohaterów. Grupa nieśmiertelnych wojowników, działających w cieniu od tysięcy lat, musi się ujawnić, by stawić czoło odwiecznym wrogom ludzkości,  Dewiantom. W

doborowej obsadzie między innymi Richard Madden jako wszechmocny Ikaris,  Gemma Chan jako miłująca ludzi Sersi, Kumail Nanjiani w roli obdarzonego kosmiczną mocą Kingo,  Lauren Ridloff jako superszybka Makkari, Brian Tyree Henry jako wynalazca Phastos, Salma Hayek  jako mądra przewodniczka Ajak, Lia McHugh jako młoda ciałem, lecz dojrzała duchem Sprite, Don  Lee jako potężny Gilgamesh, Barry Keoghan jako odludek Druig, Angelina Jolie jako wojowniczka  Thena oraz Kit Harington w roli Dane’a Whitmana.Natomiast „Pitbull” w reżyserii Patryka Vegi będzie miał premierę 11 listopada br. W filmie podłożony na stacji paliw ładunek wybuchowy zabija policyjnego sapera i komendant główny policji  przydziela do sprawy Gebelsa z wydziału ds. zabójstw. Śledztwo prowadzi go na trop przestępcy z ramienia grupy Pershinga ‐ konstruktora bomb i porywacza, stojącego za dziesiątkami zamachów w Polsce i ponad setką porwań w całym kraju. Konfrontacja bandyty i psa przeradza się  w regularną wojnę. Od tych wydarzeń mijają lata. Znany z serialu syn Gebelsa, Jarek, który jest  studentem informatyki na politechnice, wraz z kolegami znajduje ryzykowny sposób na szybki  zarobek i przy wykorzystaniu wiedzy zaczyna dokonywać włamań do willi bogatych ludzi. Pech  chce, że którejś nocy wybiera niewłaściwy dom, a Gebels staje przed sytuacją bez wyjścia, w której  musi wsadzić własne dziecko do więzienia. Może być policjantem, który aresztuje przestępcę. Albo  ojcem, który uratuje dziecko.

Cinema3D uruchomiła przedsprzedaż biletów na pokazy:
filmu „Eternals” w premierowy tydzień 5‐11 listopada br.
filmu „Pitbull” w premierowy tydzień 11‐18 listopada br.

Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.cinema3d.pl oraz aplikację na telefon. Seanse filmów „Eternals” i „Pitbull” są wyłączone z rezerwacji.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: