Bialskie inicjatywy nagrodzone

Bialskie inicjatywy nagrodzone

Inicjatywy kulturalne podejmowane przez bialczan zostały docenione przez łukowską telewizję Magnes.TV. Damian Trzpil, Maria Kwitek, Anna Stolarczuk i Cezary Kirczuk w minioną sobotę odebrali statuetkę za organizację wydarzenia pod nazwą Metamorfoza Idealna. Nasz tygodnik objął je patronatem medialnym.

 

Od lat udowadniają, że na lokalnym rynku jest jeszcze dużo przestrzeni na wydarzenia kulturalne, charytatywne a chętnych, do uczestnictwa w nich na pewno nie zabraknie.

Jednym z takich wydarzeń był koncert charytatywny pod nazwą Metamorfoza Idealna, w której znani i mniej znani bialczanie wcielali się w role gwiazd muzyki i mierzyli się z ich utworami. Pieniądze zebrane z wejściówek poszły na wybrany przez zwycięzcę cel.

W minioną sobotę, organizatorzy koncertu a więc: Damian Trzpil, Maria Kwitek, Anna Stolarczuk i Cezary Kirczuk wzięli udział w VII Gali Kryształowych Magnesów. To plebiscyt łukowskiej telewizji Magnes.TV, w którym to w pięciu kategoriach nagrodzono nominowanych. Odebrali nagrodę w kategorii Rozrywka zajmując pierwsze miejsce.

Wśród laureatów nie zabrakło także innych bialskich inicjatyw. W kategorii Wydarzenie na II miejscu uplasował się film w reżyserii Anny Stolarczuk pt. "My Kobiety". Laureaci podkreślają, że to jest tylko zapalnik do dalszego działania, motywacja i nagroda dla wszystkich zaangażowanych w te ciekawe inicjatywy. – Dziękujemy wszystkim partnerom, którzy wspierają takie działania i m.in. dzięki którym w naszym rejonie mogą powstawać takie wydarzenia – mówi Damian Trzpil. – Serdecznie dziękuję za wyróżnienie wszystkim, którzy docenili film My Kobiety i oddali swój głos w plebiscycie. Po raz kolejny podkreślę, że jestem dumna z tego projektu i ze wszystkich kobiet, które wzięły w nim udział. Stąd też tą nagrodę dedykuję właśnie im – mówi reżyser filmu Anna Stolarczuk.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy