Białoruskie firmy chcą współpracy

Białoruskie firmy chcą współpracy

Bialskopodlaska Izba Gospodarcza organizuje spotkanie B2B* z przedstawicielami firm białoruskich z regionu brzeskiego. Odbędzie się ono w środę 5 grudnia o godz. 11 w siedzibie BPIG przy ul. Warszawskiej 12c (zachodnia oficyna pałacu).

Jak informuje Anna Wardak z BPIG, wschodni sąsiedzi są zainteresowani podjęciem współpracy z polskimi partnerami w następujących obszarach: świadczenie usług dla robót budowlanych, elektrycznych i hydraulicznych; dostawa urządzeń i automatyki do kotłów na paliwo stałe (50-100 kW); sprzedaż używanych maszyn rolniczych (do sadzenia, uprawy, itp.); produkcja systemów do oczyszczania wody ozonowej; wykonanie gontów (pokrycia dachowego) z drzew liściastych; sprzęt do produkcji i uprawy grzybów; dostawa części samochodowych, a także pieluch dla dzieci.

Zainteresowani udziałem w spotkaniu proszeni są o kontakt z biurem Izby: biuro@bpig.pl lub tel. 38 342-46-68. (t)

*[1] B2B (ang. business-to-business) – skrót pochodzący z języka angielskiego oznaczający transakcje pomiędzy dwoma lub więcej podmiotami gospodarczymi; określenie relacji występujących pomiędzy przedsiębiorstwami (w odróżnieniu od relacji pomiędzy przedsiębiorstwami i klientami indywidualnymi, określanymi, jako B2C).

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: