Biała Podlaska walczy o frekwencję

Biała Podlaska walczy o frekwencję
fot. internet

W akcję "Bitwa o frekwencję" włączyło się kilka polskich miast

Miasta, w których odbędzie się druga tura wyborów samorządowych walczą o jak najwyższą frekwencję. W akcję "Bitwa o frekwencję" włącza się również Biała Podlaska.

Bitwa o frekwencję rozegra się w najbliższą niedzielę w większości dużych miast, gdzie odbędzie się druga tura wyborów samorządowych. Z inicjatywy Jacka Majchrowskiego, demokratycznego kandydata na prezydenta Krakowa do rywalizacji o najwyższą frekwencję staną Biała Podlaska, Kraków, Gdańsk, Kielce i Szczecin.

Kandydaci: Michał Litwiniuk, Jacek Majchrowski, Paweł Adamowicz, Bogdan Wenta i Piotr Krzystek zachęcają mieszkańców swoich miast do aktywnego udziału w II turze wyborów samorządowych i ogłaszają międzymiastową „Bitwę o frekwencję”.

- Chcemy aby mieszkańcy mogli przez głosowanie wyrazić swoje zdanie. Każdy głos jest ważny dlatego zachęcam do uczestnictwa w wyborach, w najbliższą niedzielę 4 listopada. Oczywiście w zgodzie ze sobą i własnymi przekonaniami - mówi kandydat na prezydenta Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk.

Akcja rozpoczęła się 30 października o godz. 17:00 na Facebooku, gdzie ruszyło wydarzenie otagowane #Bitwaofrekwencje, a jej finał to oczywiście dzień wyborów, 4 listopada. Organizatorzy zachęcają do składania deklaracji uczestnictwa na facebooku i przede wszystkim do głosowania w II turze wyborów prezydenckich 4 listopada.

Link do wydarzenia znajdziecie Państwo tutaj: https://www.facebook.com/events/478901345954578/

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy