Aktor filmowy w roli Krzysztofa Krawczyka

Aktor filmowy w roli Krzysztofa Krawczyka

Krzysztof Krawczyk to ikona polskiej muzyki, jak poradzi sobie z tą kreacją Michał Mil? Przekonamy się

BIAŁA PODLASKA Odsłaniamy kolejne karty. W tym tygodniu poznajemy następną gwiazdę programu „Metamorfoza idealna”, nad którym nasz tygodnik objął patronat. Michał Mil (l. 16) to aktor filmowy, a także uczeń II Liceum Ogólnokształcącego im. Emilii Plater w Białej Podlaskiej.

Jego największym zainteresowaniem jest aktorstwo (głównie filmowe, ale również teatralne). To jego pasja, ale także plan na przyszłość. Technikę rozwija w Klubie Kultury Scena BCK pod okiem Romana Uścińskiego. Uczestniczy w licznych warsztatach filmowych, teatralnych, a także recytatorskich. Bierze udział w konkursach oraz przeglądach teatralnych o zasięgu ogólnopolskim, zajmując wysokie noty. Oprócz aktorstwa ma również inne zainteresowania, m.in. historia sztuki, modeling, muzyka, taniec, poezja, a nawet sztuki walki.

– Początkowo Michał porwał się na postać Dody, stawiając na zabawę i show, jednak w trakcie intensywnych przygotowań do widowiska przekonał się, że to wyzwanie nie jest tak proste, na jakie mogło wyglądać, nawet jeśli poziom kontrowersji scenicznej mógłby stać się jego największym atutem. Zmiana postaci na Krawczyka podkreśla tylko niełatwy poziom wyzwania i świadczy o artystycznej dojrzałości Michała, który stawia na autentyzm, a nie tylko na show – komentuje reżyser Damian Trzpil.

Michał bierze udział w programie, aby uczyć się pełnego wcielania w znaną postać (przykładem wykorzystania takiej umiejętności jest np. film "Bohemian Rhapsody"). Ponadto chce rozwinąć swoje umiejętności muzyczne, a także taneczne. – Chcę przeżyć i w pełni doświadczyć udziału w takim wspaniałym wydarzeniu, a ponadto poznać utalentowanych ludzi, od których jako najmłodszy uczestnik mogę się wiele nauczyć – mówi Mil.

– Na scenie Michał wcieli się w postać Krzysztofa Krawczyka i zaprezentuje utwór „Mój przyjacielu”. Już teraz jestem ciekawa jego metamorfozy – zdradza organizator Maria Kwitek.

W przypadku wygranej Michał wszystkie zebrane w dniu koncertu pieniądze przekaże trzyletniej Alicji Rosa, która zmaga się z zespołem Downa.

Mamy nadzieję, że Michał poradzi sobie z tym wyzwaniem i zobaczymy drugiego Krzysztofa Krawczyka na scenie. A za tydzień kolejna gwiazda programu „Metamorfoza idealna”. Gala, podczas której zobaczymy wszystkich śmiałków tego show, odbędzie się w maju.

Justyna Dragan

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: