20 rowerów do wygrania przez uczestników miejskiej akcji!

20 rowerów do wygrania przez uczestników miejskiej akcji!

W czwartek 4 kwietnia o godzinie 10 w sześciu wyznaczonych punktach Białej Podlaskiej rozpocznie się wspólne sprzątanie miasta. Po nim, na terenie Bialskich Wodociągów i Kanalizacji Wod-Kan, zaplanowano imprezę integracyjną z kiełbaskami, a przede wszystkim loterią superatrakcyjnych nagród.

– Po raz kolejny, razem z naszymi szkołami, organizujemy edukacyjną, proekologiczną akcję Sprzątanie Świata. I ponownie, dzięki naszym życzliwym sponsorom, tym razem firmom Inter-Broker oraz Komunalnik, przygotowaliśmy dla was fantastyczne nagrody, które rozlosujemy po zakończeniu sprzątania. To jest 20 pięknych rowerów, hulajnogi, kilkadziesiąt kasków, pompek i innych gadżetów rowerowych. Zapraszamy, razem świat sprzątamy! – zachęca do udziału w akcji prezydent miasta Michał Litwiniuk.

– Zapraszamy wszystkie szkoły podstawowe i ponadpodstawowe. To świetny sposób rozszerzenia edukacji ekologicznej, a także pogłębienia wiedzy na temat flory i fauny naszej pięknej doliny Krzny – dodaje naczelnik wydziału edukacji, kultury i sportu Urzędu Miasta Stanisław Romanowski.

Zbiórka uczestników w czwartek 4 kwietnia o godzinie 10.00 w sześciu wyznaczonych punktach (szczegóły na zdjęciu obok), z których uczestnicy wyruszą na wspólne sprzątanie. O godzinie 12.00 w altanie na terenie Bialskich Wodociągów i Kanalizacji Wod-Kan odbędzie się ognisko z kiełbaskami, połączone z loterią nagród. Uwaga! Początkowo akcja miał się odbyć w środę 3 kwietnia, ale z uwagi na zapowiadany tego dnia deszcz, przełożono ją na czwartek.

Sponsorami są: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Komunalnik w Białej Podlaskiej oraz firma Inter-Broker.

Na to proekologiczne wydarzenie zapraszają organizatorzy: prezydent miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk, Bialskie Wodociągi i Kanalizacja Wod-Kan oraz spółka Zieleń.

zdjęcia UM Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy