Zrób zdjęcie swojej mamie

Zrób zdjęcie swojej mamie

PixaBay

GMINA BIAŁA PODLASKA Do Dnia Matki zostało jeszcze trochę czasu, ale można się do tego święta przygotować już teraz. Jedną z możliwości jest chociażby udział w konkursie zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej. Wystarczy zrobić mamie zdjęcie ukazujące ją w codziennym życiu.

Mamy są całym naszym światem. Pielęgnują nas od narodzin, pomagają, uczą, bawią, robią wszystko aby ich dzieci dobrze się rozwijały. Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej o tym pamięta i zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Moja mama-moja miłość”. A wszystko po to aby dzieciaki, poza okazaniem mamom uczucia, mogły odkrywać swoje talenty fotograficzne i rozbudzać wrażliwość artystyczną. Zadanie jest proste, należy przedstawić za pomocą zdjęcia scenę najtrafniej charakteryzującą swoją mamę.

W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby z terenu gminy Biała Podlaska, każdy uczestnik zgłasza jedno zdjęcie wraz z kartą zgłoszeniową, którą można pobrać na stronie internetowej gokbp.pl. Fotografia musi być wykonana samodzielnie, nie jest możliwe współautorstwo, fotomontaże również nie będą akceptowane.

Zgłoszenia przyjmowane będą wyłącznie drogą mailową na adres: dokudow@gokbp.pl. W temat wiadomości należy wpisać „KONKURS – MAMA – imię i nazwisko”, dołączamy fotografię w formacie jpg oraz kartę zgłoszeniową. Zdjęcia można przesyłać do 10 maja, a rozstrzygnięcie konkursu i opublikowanie wyników nastąpi w Dzień Matki. Prace będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych: 6-11 lat, 12-16 lat, powyżej 16 lat. Wszystkie nadesłane fotografie zostaną opublikowane w formie teledysku 26 maja na kanale yotube, facebooku GOK Biała Podlaska i na stronie internetowej.

Justyna Madan

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: