Zawody nie mają przed nimi tajemnic

Zawody nie mają przed nimi tajemnic
fot. nadesłane

BIAŁA PODLASKA W Przedszkolu Samorządowym nr 17 w Zespole Szkół zorganizowano międzyprzedszkolny konkurs wiedzy pod hasłem „Zawody bez tajemnic”. Okazało się, że maluchom nie jest obcy temat pracy.

– Celem konkursu było kształtowanie postawy pracy i motywacji do działania, stymulowanie prozawodowych marzeń, wspieranie dzieci w procesie podejmowania świadomych decyzji edukacyjnych i zawodowych, kształtowanie umiejętności współdziałania w zespole – podkreślają organizatorzy konkursu nauczyciele przedszkola Ewa Marczuk i Edyta Pawlukiewicz.

A wzięły dzieci z bialskich przedszkoli: Zuzanna Romaniuk i Bartosz Zając z Przedszkola Samorządowego nr 6, Dawid Leszek i Jakub Staszuk z Przedszkola Samorządowego nr 7 im. Dębowa Kraina w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi, Bartłomiej Mackiewicz i Alan Stefaniuk z Przedszkola Samorządowego nr 13, Hanna Marczuk i Maksymilian Sobiczewski z Przedszkola Samorządowego nr 14, Zuzanna Lachowska i Jan Szypulski, Lucyna Wakulska i  Damian Kościuczuk z Przedszkola Samorządowego  nr 17 w Zespole Szkół, Iga Michałowska i Szymon Sałański z Niepublicznego Przedszkola Fiku Miku, Aleksandra Idzikowska i Laura Skrzyńska z Niepublicznego Przedszkola Fiku Miku, Zofia Borodijuk i Patryk Filipek z Niepublicznego  Przedszkola Ananasek, Dawid Domański i Franciszek Jaszczuk z Przedszkola Niepublicznego im. Przyjaciół Kubusia Puchatka.

Komisja w składzie: Bernadeta Mikołajczak – dyrektor Zespołu Szkół w Białej Podlaskiej, Bogusława Sweklej – wicedyrektor Przedszkola Samorządowego nr 17 w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej, Barbara Domańska – kierownik Filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej, za prawidłowe wykonanie zadań, zespołową pracę, aktywną postawę wszystkim uczestnikom przyznała dyplomy i nagrody.

Podziękowania otrzymali nauczyciele, za przygotowanie dzieci do aktywnego udziału w konkursie wiedzy. Nagrody zostały zakupione m.in. dzięki wsparciu sponsorów.

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: