Zaproszenie na bezpłatne szkolenie 'Krok w przyszłość biznesu: Fundusze Europejskie i Sztuczna Inteligencja'

Zaproszenie na bezpłatne szkolenie 'Krok w przyszłość biznesu: Fundusze Europejskie i Sztuczna Inteligencja'

Szanowni Państwo
Z przykrością informujemy, że w związku z niemożliwością udziału w konferencji/szkoleniu w dniu 10 maja 2024r. dwóch z trzech wykładowców z przyczyn niezależnych od Nich – odwołujemy przedmiotowe szkolenie, które zostanie zorganizowane w optymalnie krótkim terminie. Dziękujemy Państwu za bardzo żywe zainteresowanie zaproponowaną tematyką. O następnym terminie powiadomimy każdego zarejestrowanego uczestnika najszybciej, jak to będzie możliwe.

Dziękujemy za wyrozumiałość

Zarząd ZPP Podlasie

 

Co mają wspólnego AI i fundusze unijne? To właśnie na tej konferencji prelegenci zgłębią te kwestie i pokażą, jak synergia między tymi obszarami może przynosić innowacje i wzrost dla firm. Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Podlasie w Białej Podlaskiej zaprasza na bezpłatne szkolenie.

Konferencja „Krok w przyszłość biznesu: Fundusze Europejskie i Sztuczna Inteligencja” składać się będzie z trzech modułów: 1. Fundusze Unijne, 2. Ulgi podatkowe, 3. Sztuczna inteligencja w biznesie.

Odbędzie się w piątek 10 maja o godzinie 13.00 w sali Magda przy ulicy Korczaka 33 w Białej Podlaskiej.

Kontakt: tel. 722 245 583, email: podlasie@zpp.net.pl.

Zaproszenie jest otwarte również dla osób niezrzeszonych w ZPP. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenie dotyczące funduszy europejskich przeprowadzi jedna z najskuteczniejszych firm doradczych w Polsce – MSCG.

Dodatkowym punktem programu będzie tematyka ulg podatkowych, którą przeprowadzi doradca podatkowy Jakub Makarewicz z DMP Legal.

Ostatni filar szkolenia to warsztaty z wykorzystania Sztucznej Inteligencji (AI) w biznesie, które poprowadzi dr Tomasz Siemek – ekspert AI i Cloud Computingu, prezes Zarządu Cloudteam.

Zarząd ZPP Podlasie serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych nauczaniem się, rozwijaniem sieci kontaktów, a także wymianą doświadczeń z liderami w swoich dziedzinach. Nie zabraknie również okazji do nieformalnych rozmów i networkingowej integracji. – Mamy nadzieję, że spotkamy się na szkoleniu i razem wzbogacimy naszą wiedzę i doświadczenie biznesowe – zachęca Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Podlasie.

Aby zarezerwować swoje miejsce na szkoleniu, należy się zarejestrować. Wstęp jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona, dlatego warto zapewnić sobie udział już teraz.

REJESTRACJA

Więcej informacji o szkoleniu:

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy