Zamów pizzę, pomóż Ani

Zamów pizzę, pomóż Ani

BIAŁA PODLASKA Lokalni przedsiębiorcy wykazują wrażliwość na trudną sytuację innych. Przykładem jest Pizzeria Roma, której właściciele zaangażowali się w pomoc nastolatce po wypadku.

Pomysłem na wsparcie Ani Bondarzewskiej z gminy Łomazy podzielili się na swoim fanpage’u na Facebooku. „Na pewno każdy bialczanin zna historię Ani. Jest to bliska naszej firmie osoba, dla której już wcześniej, wspólną dobrocią, udało się zebrać niezbędne pieniądze na rehabilitację. Wiemy jednak, że dalsze leczenie będzie wciąż kosztowne i pragniemy wyprzedzić przebieg zdarzeń. Oczywiście główną rolę w naszej pomocy odegracie Wy, ponieważ nasza akcja zakłada połączenie przyjemnego z pożytecznym”.

Pomysł spotkał się z dużym zainteresowaniem internautów. Wielu już teraz zapowiada, że niedzielny obiad zastąpi pizza z bialskiej pizzerii. Nie brakuje wyrazów sympatii dla właścicieli za ich otwartość i chęć niesienia pomocy. Informację udostępniono już ponad 300 razy.

Tym razem pomaganie jest jeszcze prostsze niż zwykle. Wystarczy zamówić pizzę lub inne danie z menu Pizzerii Roma i cieszyć się jego smakiem. Wszystkie pieniądze z zamówień z 24 stycznia (niedziela) przeznaczone będą na leczenie Ani. Zamówienia można składać pod nr 669 280 380, 781 554 553 lub odbierać zamówienia osobiście w lokalach przy ul. Brzeskiej 1 i Brzeskiej 27 (CH Rywal).

Przypomnijmy, że 12 września 2019 r. życie Ani i jej rodziny zmieniło się bezpowrotnie, kiedy dziewczyna uległa wypadkowi komunikacyjnemu, a jego skutkiem jest prawdziwe spustoszenie w jej organizmie. – Rozległy uraz mózgu, niedowład czterokończynowy, liczne złamania, śpiączka – wylicza pan Jarosław, tata dziewczyny. Z pomocą wielu dobrych ludzi udało się zebrać pieniądze na rozpoczęcie rehabilitacji, ale ta musi być kontynuowana.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: