Żaluzje, rolety i dekoracja okien w najlepszym stylu

Żaluzje, rolety i dekoracja okien w najlepszym stylu

Osłony zewnętrzne i wewnętrzne montowane na oknach chronią przed słońcem, ale mogą być również stylowym elementem dekoracji naszego domu. W poszukiwaniu idealnego rozwiązania wyposażenia i stylizacji okien warto skorzystać z oferty firmy Mebart z Białej Podlaskiej. Klienci znajdą tam największy wybór modeli, wzorów i kolorów w atrakcyjnych cenach.

Mebart ma największe doświadczenie w produkcji i montażu osłon okiennych. To najdłużej działająca w tej branży firma, która na lokalnym rynku istnieje już od 27 lat. Dodatkowo firma zajmuje się stylizacją okien. Klienci w dobieraniu gustownej dekoracji mogą skorzystać z produkowanych przez Mebart firan, zasłon czy wielu innych ozdobnych tekstyliów.

Przez lata żaluzje i rolety kojarzyły się głównie z miejscami użyteczności publicznej. Dziś nie tylko chronią przed zbyt intensywnym światłem słonecznym w pomieszczeniach, zapewniają intymność czy pełnią funkcję zabezpieczenia przed włamaniem, ale stanowią również stylowy element dekoracji wnętrza czy elewacji naszego domu. Praktyczność i szeroka oferta osłon sprawiają, że klienci coraz częściej decydują się na takie właśnie rozwiązania.

W ofercie firmy Mebart dostępne są: plisy, żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe, rolety tkaninowe, vertikale, firany, zasłony, rolety rzymskie, karnisze, wszystkie rodzaje osłon przeznaczonych do montażu wewnątrz budynku, w bogatej palecie modeli, wzorów i kolorów. Znajdziemy tutaj również hit ostatnich sezonów, jedne z najchętniej wybieranych przez klientów – rolety dzień-noc, które łączą w sobie zalety żaluzji i rolety. Tego typu osłony dają możliwość płynnego operowania ilością docierającego do pomieszczenia światła dziennego, bez konieczności podnoszenia rolety. Bogata kolorystyka tkanin dzień-noc pozwala na zaspokojenie nawet najbardziej wyszukanych gustów. A co najistotniejsze, rolety mogą być stosowane do praktycznie wszystkich rodzajów okien. Przebojem w aranżacji okien są również rolety rzymskie, przy których można dokonać np. wyboru tkanin, które pozwalają na idealne dopasowanie rolety do wnętrza, panujących trendów czy indywidualnego gustu.

Klienci równie chętnie co wewnątrz domu decydują się na mocowanie osłon okiennych na zewnątrz budynków. I w tym przypadku oferta firmy Mebart jest również skrojona na miarę potrzeb klientów, którzy znajdą tutaj zarówno tradycyjne rolety aluminiowe zewnętrzne, markizy tarasowe, żaluzje screen, pergole, jak również popularne żaluzje fasadowe, które są nowoczesnym, eleganckim produktem mocowanym na zewnątrz fasady budynku. Lekka i prosta budowa doskonale sprawdza się w nowoczesnych obiektach architektonicznych, charakteryzujących się dużymi przeszkleniami. Warto również zastanowić się nad zamontowaniem w oknach moskitier, które stanowią najskuteczniejsze narzędzia zabezpieczające pomieszczenia przed owadami. Nowoczesne produkty chronią też przed zanieczyszczeniami z zewnątrz.

Mebart oferuje również montaż napędów i sterowania do rolet, markiz tarasowych, kompleksowych rozwiązań typu inteligentny dom, czy sterowania elektrycznego do karniszy i zasłon.

Firma oferuje klientom kompleksowe wykonanie usługi, od pomiaru, produkcji, po montaż osłon i nowoczesnych systemów. Mebart współpracuje z najlepszymi dostawcami, zaopatrując się w produkty najwyższej jakości w renomowanych polskich i europejskich firmach, będących liderami w swoich dziedzinach. Jednym z podstawowych wyznaczników jej działalności jest elastyczność, która pozwala dopasować się do wymagań klientów: jakościowych i cenowych. Miła i profesjonalna obsługa chętnie służy pomocą w dokonywaniu wyboru i realizacji usługi. A oprócz tego klienci mogą liczyć na krótkie terminy realizacji swojego zamówienia, a także najlepsze ceny produktów.

Zapraszamy do salonu firmowego Mebartu przy ul. Narutowicza 21 lub zakładu produkcyjnego przy ul. Długiej 53 w Białej Podlaskiej, tel. 83 342 39 20, 83 343 14 79.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: