Wybuch gazu w domu jednorodzinnym. Matka i dzieci w szpitalu

Wybuch gazu w domu jednorodzinnym. Matka i dzieci w szpitalu

PARCZEW Policja ustala dokładne okoliczności i przyczyny wybuchu gazu w domu jednorodzinnym w Podedwórzu. Do szpitala z ciężkimi poparzeniami trafiły trzy osoby: matka i dzieci. 

Do zdarzenia doszło w piątek 26 lutego w godzinach popołudniowych w Podedwórzu. Dyżurny parczewskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że w domu jednorodzinnym doszło prawdopodobnie do wybuchu gazu. – Policjanci dotarli na miejsce wraz z innymi służbami ratunkowymi. Tam okazało się, że w wyniku eksplozji ucierpiały trzy osoby. Kobieta oraz jej dwoje dzieci w wieku 10 i 13 lat z poważnymi obrażeniami trafiły do szpitala – informuje Artur Łopacki, rzecznik KPP w Parczewie.

Policjanci po ugaszeniu budynku przez strażaków zabezpieczyli teren. Teraz śledczy z udziałem biegłych będą wyjaśniali dokładnie wszystkie szczegóły tego tragicznego zdarzenia.

Siła wybuchu bardzo mocno uszkodziła budynek. Bliscy poszkodowanej rodziny uruchomili internetową zbiórkę pieniędzy na odbudowę domu. „Proszę o pomoc! W dniu dzisiejszym czteroosobowa rodzina w wyniku pożaru straciła dach nad głową. Przyczyną był wybuch gazu. W chwili obecnej w szpitalu znajdują się z ciężkimi poparzeniami matka z dwójką dzieci. Rodziny nie stać na odbudowę domu gdyż wszystkie swoje oszczędności przeznaczyli na remont budynku. Proszę o wsparcie dla rodziny” – pisze pani Aleksandra, organizatorka zbiórki na stronie Zrzutka.pl.

Wspomóc rodzinę w odbudowie domu można tutaj

Monika Pawluk

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: