WYBORY NA ŻYWO: Dariusz Stefaniuk komentuje wynik wyborów

WYBORY NA ŻYWO: Dariusz Stefaniuk komentuje wynik wyborów

23:40 Dariusz Stefaniuk, prezydent Białej Podlaskiej: – Chciałbym podziękować bialczanom za to, że licznie poszli do wyborów. Frekwencja była wysoka, a więc święto demokracji było hucznie obchodzone. Dziękuję osobom, które wspierały mnie w kampanii wyborczej. Staraliśmy się przekazać mieszkańcom wiedzę o tym, co zostało zrobione i pokazać, co jeszcze chcemy zrobić. Kampania była trudna i momentami brudna. Merytorycznie miałem więcej do przekazania niż mój kontrkandydat, jednak w pewnym momencie kampania zaczęła podążać w złym kierunku. Wynik demokratycznych wyborów jest taki, jaki jest, nie ma co z nim dyskutować.

23:05 Riad Haidar, radny sejmiku woj. lubelskiego: Nie mamy jeszcze wyników z trzech komisji, ale wszystko wskazuje na to, że wygraliśmy. Cieszę się i mam nadzieję, że będzie to dobry czas dla naszego miasta. Frekwencja w porównaniu do poprzednich wyborów była bardzo dobra, należy się tylko cieszyć.

22:00 Wojciech Sosnowski, wiceprzewodniczący rady miasta: Bardzo duża frekwencja świadczy o zmobilizowaniu elektoratu Michała Litwiniuka. Ze spokojem oczekujemy na wyniki.

21:47 Drugą turę na gorąco komentuje Dariusz Stefaniuk, prezydent Białej Podlaskiej: To była ciężka, brudna kampania, dwa trudne miesiące wytężonej pracy. Dziękuję za zaangażowanie osób, które włączyły się w nią bezinteresownie, uwierzyły w nasz wspólny cel. Wierzę, że wynik będzie pozytywny. Frekwencja wyniosła ponad 50 procent, a więc w skali miasta nie jest to może duży wynik, ale w skali kraju – tak. Oznacza to, że bialczanie czują potrzebę i chęć wspóldecydowania o swojej przyszlości. To bardzo optymistyczne

21:37 – Dziękuję za tak liczny udział w wyborach. Frekwencja imponuje. Być może udało nam się zachęcić do głosowania wydarzeniem „Bitwa o Frekwencję”, żebyśmy pokazali, że razem troszczymy się o przyszłość miasta. Niezależnie od wyniku tych wyborów, pokazaliśmy, że chcemy dobrej, wspólnej przyszłości, że łączy nas Biała Podlaska – Michał Litwiniuk – kandydat na prezydenta Białej Podlaskiej

21: 20 – Cierpliwie oczekuję na wyniki drugiej tury wyborów. Nic nie wiem na temat głosów, ale niedługo okaże się kogo wybrali mieszkańcy –  komentuje na gorąco wójt Jan Sikora, który walczy w drugiej turze z Zenonem Iwanowskim.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: