Wspólnie stwórzmy galerię zdjęć, pokazującą życie w czasie epidemii!

Wspólnie stwórzmy galerię zdjęć, pokazującą życie w czasie epidemii!
REGION Poszukujemy bohaterów! Wspólnie stwórzmy lokalną galerię zdjęć, ukazującą codzienne życie w czasach koronawirusa i walkę z epidemią w naszych miastach i gminach. Doceńmy w ten sposób ludzi, którzy nie czekając na oklaski i pomimo zagrożenia zdrowia i życia wykonują swoje służbowe obowiązki. 
Nasze życie bardzo zmieniło się w ostatnich miesiącach. Bez zaangażowania osób wykonujących zawody znajdujące się na pierwszej linii walki z epidemią: lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, salowych, opiekunów w domach pomocy społecznej i zakładach opiekuńczo-leczniczych, policjantów, strażaków, strażników miejskich, ale również wolontariuszy, osób prowadzących firmy, sprzedawców, aptekarzy, kurierów, listonoszy, samorządowców, kierowców ciężarówek i autobusów, taksówkarzy, nauczycieli, urzędników, pracowników biurowych, przedszkolanek, fryzjerów, kosmetyczek, sprzątaczek, budowlańców, krawców i wielu, wielu innych… nie moglibyśmy w miarę normalnie funkcjonować.
Nie zapominamy o pracownikach instytucji kultury, galerii, bibliotek, muzeów i kin, których praca w ostatnich tygodniach została ograniczona. Wspieramy w tym trudnym czasie przedstawicieli branż fitness, gastronomii i hotelarstwa, czy turystyki, których firmy przez wprowadzone restrykcje zostały unieruchomione.
ZACHĘCAMY do publikowania pod tym postem bądź przesyłania na e-mail: kontakt@podlasianin.com.pl zdjęć, pokazujących, jak wygląda Wasza praca i codzienne życie w czasie epidemii. Może to być zdjęcie wykonane w przerwie lub po pracy. Takie, na którym znajduje się jedna osoba, grupa osób lub charakterystyczny szczegół. Zdjęcie może być krótko opisane: Imię, Nazwisko i jaki zawód wykonujesz, czym się zajmujesz.
* Z opublikowanych pod postem i nadesłanych do redakcji tygodnika „Podlasianin” zdjęć stworzymy galerię fotografii „Lokalnych bohaterów”, którą umieścimy na stronie internetowej: www.podlasianin.com.pl
Znasz lub masz wśród bliskich kogoś, kto jest zwykłym bohaterem i po prostu wykonuje swoją pracę w czasie epidemii, zachęć go do udziału w naszej akcji.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy