Pomóż bialczaninowi w walce z chorobą

Pomóż bialczaninowi w walce z chorobą

BIAŁA PODLASKA 60-letni Jacek Skolimowski potrzebuje pieniędzy na dalsze leczenie i rehabilitację, dlatego każda złotówka jest na wagę złota. Jak można mu pomóc? Chociażby przekazując 1 procent podatku przy rozliczeniu rocznym.

Przez wiele lat bialczanin był czynny zawodowo i prowadził aktywny tryb życia. W pewnym momencie jednak wszystko się zawaliło. – Trzy lata temu doznałem udaru rdzenia kręgowego, co spowodowało trwały niedowład kończyn dolnych. Ponadto przed dwoma laty przeszedłem operację nowotworu złośliwego jelita grubego. Jestem osobą niepełnosprawną i z trudem poruszam się na wózku inwalidzkim – mówi bialczanin.

Jak teraz wygląda sytuacja pana Jacka? – Muszę poddać się intensywnemu leczeniu oraz trudnym i kosztownym zabiegom rehabilitacyjnym. Mam nieodpartą chęć życia i działania – przekonuje.

Aby pan Jacek mógł wrócić do normalnego życia, potrzebne jest wsparcie. Każdy, kto ma ochotę to uczynić, może to zrobić za pośrednictwem Fundacji Avalon. Wystarczy wybrać jedną z trzech form wsparcia. Pierwsza z nich to przekazanie 1 procenta podatku. W zeznaniu rocznym PIT wpisujemy numer KRS 0000270809, w następnej pozycji "informacje uzupełniające" wpisujemy: Skolimowski 7380.

Można też przekazać dowolną kwotę jako darowiznę, dokonując przelewu bankowego lub wpłacić na poczcie, podając nazwę odbiorcy: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, ul. Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa. Rachunek odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001, tytuł wpłaty: Skolimowski 7380. Jest jeszcze jedna forma pomocy, to SMS charytatywny pod nr  75165 o treści: Pomoc 7380. Koszt takiego esemesa to 6,15 zł brutto z VAT.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: