Wręczą nagrody firmom promującym województwo

Wręczą nagrody firmom promującym województwo

REGION Do 15 stycznia trwa nabór do XVI edycji projektu „Marka Lubelskie” realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Wśród laureatów znalazły się w minionych latach także bialskie firmy, w tym m.in. Conkret czy Spółdzielnia Elremet.

Projekt realizowany jest od 2007 r. Jego celem jest promocja najlepszych produktów i usług Lubelszczyzny. Projekt jest platformą współpracy pomiędzy województwem lubelskim, a przedsiębiorcami. Pomaga budować lokalny patriotyzm oraz stymuluje rozwój gospodarczy.

Podstawowym warunkiem uczestnictwa jest prowadzenie działalności na terenie województwa lubelskiego, co najmniej od 24 miesięcy. Przystąpienie do Marki Lubelskie jest bezpłatne. Formularze zgłoszeniowe można wysyłać w wersji papierowej na adres: Województwo Lubelskie, ul. A. Grottgera 4, 20-026 Lublin lub w wersji elektronicznej na adres: marka@lubelskie.pl. Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: www.marka.lubelskie.pl. Nabór do XVI edycji potrwa do 15 stycznia.

– Zachęcam do udziału w projekcie gospodarczym Marka Lubelskie. Jego laureaci są wizytówką naszego regionu zarówno w kraju jak i za granicą. Są symbolem jakości, innowacyjności oraz troski o środowisko – przekonuje Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski.

Już 86 firm z regionu może pochwalić się znakiem towarowym Marka Lubelskie, a wśród nagrodzonych podczas tegorocznej gali znalazła się Spółdzielnia Inwalidów Elremet z Białej Podlaskiej. Kto dołączy do grona nagrodzonych? Przekonamy się 26 lutego. Tego dnia w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbędzie się gala podsumowująca projekt.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: