Wielkie świętowanie w Platerce

Wielkie świętowanie w Platerce
fot. archiwum

 

BIAŁA PODLASKA Wielkimi krokami zbliża się jubileusz II LO im. Emilii Plater. Kiedyś żeńskie liceum, dziś jedna z najlepszych szkół w mieście w najbliższy weekend świętować będzie 100-lecie istnienia.

Jubileusz to wspaniała okazja, aby w uroczystej atmosferze przypomnieć historię placówki, spotkać pracowników szkoły, absolwentów i wspomnieć tych, którzy odeszli. 100-lecie szkoły rozpocznie się już w piątek (22 listopada) o godz. 10 uroczystą akademią. W godz. 14-18 rejestrowani będą uczestnicy, przy kawie i herbacie będzie można porozmawiać w salach oraz spotkać się z nauczycielami.

Następnego dnia, a więc 23 listopada w godz. 9-14, w budynku szkoły czynne będzie biuro rejestracji absolwentów. O godz. 10 odbędzie się msza w kościele św. Antoniego, a o godz. 15 koncert "Absolwenci-Absolwentom" w auli AWF przy ul. Akademickiej 2. Wstęp bezpłatny, ale obowiązuje wcześniejsza rejestracja w biurze rejestracyjnym lub w sekretariacie szkoły.

Ważną częścią wydarzenia będzie bal absolwentów, który rozpocznie się 23 listopada o godz. 19. Szczegółowy plan znajdziecie państwo na stronie internetowej II LO www.lo.platerka.pl. W najbliższym numerze rozpoczniemy publikację cyklu artykułów związanych z historią szkoły. Zachęcamy do śledzenia kolejnych wydań.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: